Reklama
Reklama

Niewinne rzeczy, które każda z nas ukrywa przed swoim facetem

Niewinne rzeczy, które każda z nas ukrywa przed swoim facetem Fot. iStock

Beata Dżumaga

17października2017

Tak, ty też ;)

Udany związek opiera się na zaufaniu, ale mimo tego każdy z partnerów ma swoje małe, słodkie tajemnice, których nie zdradza ukochanej osobie. Na portalu Reddit internautki podzieliły się niewinnymi rzeczami, które ukrywają przed swoimi partnerami. Gwarantujemy, że robisz to samo! ;)

 

1. Ustawiasz budzik, żeby nie zapomnieć do niego zadzwonić

 

„Mój facet i ja mieszkamy teraz bardzo daleko od siebie. Mamy zupełnie róży rozkład dnia. Czasami, kiedy jestem bardzo zmęczona a on pracuje do późna idę spać i nastawiam budzik, żeby zadzwonić do niego, gdy wróci z pracy. On jest przekonany, że nie kładę się spać do późna, a ja nie wyprowadzę go z błędu, bo uwielbiam nasze rozmowy i nie chcę, żeby martwił się, że nie sypiam.”

 

2. Robisz listy rzeczy, które on lubi

 

„Kiedy on wspomina o jakiejś rzeczy, która mu się podoba albo by mu się przydała, wpisuję ją na sekretną listę żeby wiedzieć, co kupić mu na następne urodziny, święta, jako niespodziankę.”

 

3. Nie przyznajesz się, że tak naprawdę nie masz łaskotek

 

„Kiedy zaczęliśmy się spotykać, mój facet ciągle mnie łaskotał a ja udawałam, że się śmieję, bo podobało mi się, że mnie dotyka. Teraz, 8 lat później, on wciąż mnie łaskocze, a ja wciąż udaję, że mam łaskotki.”

 

via GIPHY

 

4. Oglądasz filmiki, które on lubi, żeby o rozmawiać z nim o nich

 

„Oglądam filmiki, które on już obejrzał na YouTubie – dzięki temu kiedy zaczyna o nich mówić, mogę coś powiedzieć. Z jednej strony uczę się jego pasji, a z drugiej uwielbiam, gdy zaczyna o nich opowiadać.”

 

5. Udajesz, że nie słyszałaś historyjek, które opowiedział ci już wiele razy

 

„Mój facet ma okropną pamięć i średnio raz w tygodniu opowiada mi historyjkę, którą już od niego słyszałam. Siedzę i słucham, nie wspominając, że już ją słyszałam (czasem nawet parę razu), bo uważam, że to urocze.”

 

6. Ukrywasz fakt, że zamawiałaś jedzenie, gdy go nie ma

 

„Mój facet pracuje na nocki i czasem gdy go nie ma zamawiam jedzenie na wynos i płacę za nie gotówką. Nie chodzi o jedzenie w tajemnicy ani nic takiego. Po prostu lubię udawać, że jestem singielką i opycham się jedzeniem gdy oglądam telewizję. Moją słabością jest chińszczyzna. Robiłam tak, gdy byłam sama i ma to dla mnie wartość sentymentalną,”

 

7. Masz kolekcję słodkich wiadomości od niego

 

„Robię screenshoty wszystkich uroczych wiadomości, które mi przesłał. Nie jest typem romantyka, więc kiedy już się postara chcę uchwycić tę chwilę i lubię je czytać, gdy jest mi smutno. On o tym nie wie i boję się, że któregoś dnia zobaczy je na moim telefonie i pomyśli, że jestem dziwna.”

 

via GIPHY

 

8. Potajemnie jesz czipsy, których on nie cierpi

 

„Kocham solone czipsy, ale mój facet nie znosi ich zapachu. Przemycam je niczym palacz paczkę papierosów. Zjadam, po czym myję ręce i zęby.”

 

9. Z wyprzedzeniem planujesz prezenty dla niego

 

„Kupuję, a nawet pakuję prezenty dla niego na parę miesięcy wcześniej. Już teraz mam gotowe prezenty na Gwiazdkę i na Walentynki.”

 

10. Używasz jego poduszki

 

„Kiedy go nie ma, śpię na jego poduszce.”

 

via GIPHY

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Osoby spod tych znaków zodiaku zako...
Osoby spod tych znaków zodiaku zakochują się na zabój! Jesteś jedną z nich? A może twój ukochany?   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama