Reklama
Reklama

Twój facet czeka na te fantastyczne doznania podczas seksu oralnego!

Twój facet czeka na te fantastyczne doznania podczas seksu oralnego! Twój facet czeka na te fantastyczne doznania podczas seksu oralnego! / fot. Getty

Lena Sikor

11października2017

10 porad od ekspertów

Jeśli masz faceta, który zapewnia ci przyjemność oralną w trybie 24/7 bez większych wymagań - jesteś szczęściarą. Ale życie, niestety, nie zawsze jest sprawiedliwe. Wypróbuj te sztuczki, a z pewnością nakłonisz swojego mężczyznę do gorącego cunnilingus.

 

Zobacz także: Pieszczoty poniżej pasa, które on zapamięta na zawsze!

 

#1. Dopóki pieścisz ustami główkę penisa, niech twoje ręce masują jego trzon w górę i w dół. Połączenie różnych ruchów nie pozwoli ci się zmęczyć ani poczuć nudy.

#2. Dotykaj językiem różnych części jego ciała, na przykład wewnętrzną stronę ud lub obszar między penisem i moszną. Twój język pobudzi wszystkie niezbędne zakończenia nerwowe.

#3. Jedną ręką delikatnie ściśnij podstawę jego penisa, a drugą ręką i językiem pieść główkę członka. Dzięki temu krew popłynie szybciej.

#4. Powoli przejedź językiem od moszny do główki, przechodząc przez wszystkie erogenne strefy na raz.

#5. Pamiętaj o mosznie! Możesz ją delikatnie lizać lub lekko ściskać. Ale nie musisz tego robić, jeśli nie chcesz.

#6. Porada dla zaawansowanych: weź najmniejszy wibrator i delikatnie przytrzymaj go u podstawy penisa. Zagwarantujesz nieoczekiwane i przyjemne doznania dla partnera.

#7. Spróbuj uprawiać seks oralny pod prysznicem. Żeby dostarczyć ukochanemu więcej wrażeń, puść wodę nie z przodu, ale z tyłu.

#8. Ciekawa pozycja: ty leżysz na łóżku, a on stoi nad tobą. Trzymając dłonie na jego pośladkach, będziesz mogła kontrolować prędkość, siłę i głębokość pieszczot.

#9. Złóż język w rurkę i poprowadź nim po penisie tuż pod główką, gdzie, według plotek, mężczyźni mają swój punkt G.

#10. Pieść jedną ręką jego, a drugą - siebie. Nie tylko jemu może być przyjemnie ;)

 

 

Źródło: cosmo.ru

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Przekonaj się, czy twój mężczyzna n...
Przekonaj się, czy twój mężczyzna naprawdę jest mistrzem - wypróbujcie te pozycje seksualne. / fot. cosmopolitan.com (Katie Buckleitner)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama