Reklama
Reklama

Dzięki tej małej zmianie seks analny będzie o wiele przyjemniejszy

Dzięki tej małej zmianie seks analny będzie o wiele przyjemniejszy Dzięki tej małej zmianie seks analny będzie o wiele przyjemniejszy / fot. iStock

Lena Sikor

09października2017

Wystarczy ta mała sztuczka

Nawet jeśli jest to jeden z największych (i najbardziej bezzasadnych) mitów seksualnych, seks analny nie powinien być bolesnym doświadczeniem. Musisz być w pełni zrelaksowana, czuć się komfortowo, przygotować zapas lubrykantu i w pełni akceptować to, co ma się dziać. A eksperci z b-Vibe twierdzą, że dzięki pewnej sztuczce pieszczoty analne będą niesamowite.

Jeśli używasz gadżetów erotycznych

Jest to powszechnie błędne przekonanie, że zatyczki analne są tylko rozgrzewką przed seksem penetracyjnym. Oczywiście, mogą być elementem gry wstępnej, ale mogą być również daniem głównym. Sprawdzi się podczas seksu solo, podkręci atmosferę na randce w miejscu publicznym, podnieci cię jeszcze bardziej podczas stosunku z partnerem...

Nałóż na gadżet dużą ilość lubrykantu i po prostu wsuń go do środka. Na początku możesz poczuć się niekomfortowo, ale spora ilość żelu intymnego ułatwi sprawę, a eksperyment będzie prawie bezbolesny.

Jak zrobić to jeszcze lepiej?

Kiedy poczujesz się gotowa, zacznij używać zatyczki, dopóki jej najszerszy punkt nie znajdzie się na zewnątrz. Następnie powoli obracaj gadżet w dół (pod kątem 45 stopni), tak aby jedna strona zabawki znalazła się wewnątrz odbytu. Potrzymaj zatyczkę na tej głębokości, a po chwili zacznij poruszać nią w górę, pamiętając o kącie 45 stopni. Przesuwaj zabawkę tam i z powrotem, kilka razy, a z każdą zmianą kierunku delikatnie wchodź coraz głębiej. Gdy gadżet minie wewnętrzny mięsień odbytowy, powinien wsunąć się na swoje miejsce.

Zasada 45 stopni podczas penetracji

Możesz osiągnąć orgazm analny także poprzez pośrednie stymulowanie stref erogennych wewnątrz pochwy. Punkt G i punkt A to twoje kluczowe miejsca.

Najlepsze pozycje do stymulacji punktu A - pozwalające na głęboką penetrację - to wszelkie odmiany seksu od tyłu. Musisz polecić partnerowi, aby obrał kąt 45 stopni i poruszał się w kierunku brzucha. Jeśli chodzi o punkt G, najlepszą pozycją będzie pozycja na jeźdźca. Będziesz mogła kontrolować ruchy nie tylko partnera, ale także swoje, pilnując, aby penis kierował się w stronę przedniej ściany pochwy.

Kobieca anatomia jest tak różnorodna jak płatki śniegu, więc za każdym razem pamiętaj o niewielkich korektach, które zapewnią ci dobry orgazm.

 

 

Źródło: cosmopolitan.com/uk/

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Przekonaj się, czy twój mężczyzna n...
Przekonaj się, czy twój mężczyzna naprawdę jest mistrzem - wypróbujcie te pozycje seksualne. / fot. cosmopolitan.com (Katie Buckleitner)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama