Reklama
Reklama

Jak wzbudzić pożądanie u faceta?

Jak wzbudzić pożądanie u faceta? Fot. iStock

Spraw, aby on nie mógł przestać o tobie marzyć.

Zastanawiasz się, jak zwrócić na siebie uwagę faceta, który od zawsze ci się podobał? A może zauważyłaś, że on nie patrzy na ciebie tak, jak dawniej? Oto niezawodne sposoby, jak rozbudzić mężczyznę.

 

Jak zdobyć mężczyznę?
 

Nie oszukujmy się – zwrócenie na siebie uwagi faceta wcale nie jest wielką sztuką. Faceci są wzrokowcami, a kobiety dobrze wiedzą, jakich sztuczek użyć, by zawrócić im w głowie. Pytanie jednak, co dalej? Jeżeli chcesz utrzymać zainteresowanie mężczyzny o wiele dłużej niż tylko przez jeden wieczór, nie powinnaś odsłaniać wszystkich kart naraz. Mowa tu zarówno o wyglądzie jak i o zachowaniu.

 

Żaden facet nie będzie na dłuższą metę zainteresowany kobietą, która podaje mu się na srebrnej tacy. Mężczyźni kochają element tajemniczości – lubią mieć poczucie, że są odkrywcami, zdobywają to, co do tej pory niezdobyte. Jak wzbudzić miłość w mężczyźnie? Mając nad nim przewagę. To zabrzmi banalnie, ale faceci naprawdę nie mogą przestać myśleć właśnie o tej kobiecie, która im ucieka. Takie, które same pchają się w ich ramiona nie zostają długo w ich pamięci. Umiarkowana obojętność przeważnie działa na facetów jak najlepsza przynęta – nie będziesz mogła się od niego opędzić.

 

Jak go zainteresować?

 

Czym zainteresować mężczyznę? Nie próbuj udawać kogoś, kim nie jesteś tylko po to, by mu zaimponować. Po pierwsze facet szybko to wyczuje, a po drugie naprawdę chciałabyś być w związku z kimś, kto nie lubi (i nie zna) cię taką, jaką naprawdę jesteś?

 

To prawda, wygląd zewnętrzny jest ważny, ale zdecydowana większość mężczyzn jest zgodna, że to, co naprawdę wzbudza zainteresowanie i pożądanie w kobietach jest ich osobowość i inteligencja. Nie bój się opowiadać o swoich pasjach i nie wstydź się tego, kim jesteś.

 

Jak utrzymać zainteresowanie faceta?
 

W każdym związku przychodzi moment, kiedy wasza relacja powszednieje, a motyle w brzuchu na widok partnera gdzieś znikają. Właśnie wtedy wiele z nas zastanawia się, jak wzbudzić pożądanie w mężczyźnie na nowo. Co zrobić, kiedy twój facet zaczął cię ignorować?

 

Jeżeli zaczęłaś zachowywać się przy swoim facecie zbyt „domowo” mamy dla ciebie złą wiadomość – oglądanie cię non stop w wyciągniętych dresach i kapciach sprawia, że mężczyzna przestaje patrzeć na ciebie jak na interesującą i pociągającą partnerkę. Oczywiście nie ma nic złego w tym, że czujecie się przy sobie swobodnie. Ale całkiem prawdopodobne, że z czasem staniesz się dla niego tylko zwykłą współlokatorką.

 

Warto więc od czasu do czasu zachowywać się tak, jakbyś chciała poderwać swojego ukochanego na nowo. A żeby tego dokonać na pewno nie ubrałabyś się w dres, prawda? Wskocz więc w ulubione szpilki i powitaj go w progu - będzie zaskoczony i, co najważniejsze, mega zaintrygowany.

 

Jak utrzymać pożądanie w związku?


Tym, co zabija pożądanie, jest rutyna. Jeżeli codziennie robicie to samo i tak samo nic dziwnego, że ogień w waszej sypialni wygasł. Może więc od czasu do czasu warto wprowadzić jakiś element zaskoczenia? Nie czekaj też zawsze, aż to twój facet zrobi pierwszy krok – on też marzy o tym, żebyś go uwiodła. Jak wzbudzić w nim pożądanie? Wypróbuj genialny trik na budowanie napięcia – zacznij od pisania niegrzecznych wiadomości do swojego faceta, kiedy obydwoje będziecie w pracy. Z czasem możesz dorzucić seksowne zdjęcie aby jeszcze wyraźniej dać mu do zrozumienia, co czeka na niego w domu. Gwarantujemy, że nie będzie mógł skupić się na pracy!

 

Innym niezawodnym sposobem na to, jak pobudzić mężczyznę jest gra w ciepło-zimno. Innymi słowy wracamy tu do tego, o czym była mowa wyżej, a mianowicie że faceci lubią zdobywać. Nawet jeśli jesteście w udanym związku twój mężczyzna wciąż pragnie być uwodzony, a jego instynkt łowcy nigdy nie znika. Facet lubi, kiedy od czasu do czasu trochę się z nim droczysz i musi o ciebie troszeczkę powalczyć.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Według ostatnich badań, ludzie, któ...
Według ostatnich badań, ludzie, którzy uprawiają seks raczej pikantny niż słodki, są szczęśliwsi. Fot. getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama