Reklama
Reklama

Pieszczoty poniżej pasa, które on zapamięta na zawsze!

Pieszczoty poniżej pasa, które on zapamięta na zawsze! Pieszczoty poniżej pasa, które zapamięta na zawsze! Fot. Getty

Anna Majcher

11września2017

Zaskocz go swoim niebywałym talentem sprawiania przyjemności.

Co byś powiedziała na wiadomość, że są doznania poniżej pasa, o których marzą faceci, a których większość kobiet nigdy im nie zapewnia? – Dziewczyny nie chcą mocno pieścić penisa w obawie, że go uszkodzą – mówi dr Ian Kerner, autor książki „Jego orgazm później”. – W rezultacie mężczyzna nie doznaje maksymalnej satysfakcji. Ale ręczne robótki to śliski grunt:   bądź bardzo uważna, bo nie wszystkie techniki sprawiają przyjemność każdemu mężczyźnie. Więc poeksperymentuj z ukochanym i przekonaj się, co on lubi.

Naprzemiennie

ν Rozetrzyj w dłoniach rozgrzewający lubrykant i owiń nimi trzon penisa, jedną rękę połóż nad drugą. Potem przekręcaj je w przeciwne strony.

ν Nim zaczniesz go pieścić oralnie, włóż do ust trochę chłodnej, mocno ściętej galaretki – zafundujesz mu rozkoszne uczucie pływania. 

ν Przynieś do łóżka loda na patyku i ssij go na zmianę z penisem.

ν Pieść jego penisa i jądra wilgotną i ciepłą (ale nie gorącą!), delikatną myjką. Ciepło zwiększy napływ krwi do genitaliów, które dzięki temu staną się o wiele wrażliwsze.

Z większą siłą

ν Obwiąż delikatnie stringami nasadę penisa – stanie się większy i wrażliwszy. Potem poślinionym palcem zataczaj kółeczka wokół jego koniuszka. Nacisk u podstawy połączony z łaskoczącą stymulacją – oni to uwielbiają!

ν Obliż wargi i przyciśnij je w połowie długości penisa. Przesuwaj usta w górę i w dół, nie przerywając ssania.
ν Okrężnymi ruchami pocieraj nasadę penisa (w tym miejscu, w którym styka się z moszną).

ν Wędzidełko (cienki pasek skóry łączący główkę i trzon) to jedna z najwrażliwszych części męskiego ciała. Przytrzymaj je między kciukiem i palcem wskazującym i delikatnie naciskaj pulsującym ruchem.

Na ostro

ν Włóż gładkie rękawiczki ze skóry, kaszmiru lub angory. Przesuwaj dłonią po trzonie i koniuszku penisa i pieść dłońmi jego jądra.

ν Luźno owiń jego pal krawatem, tak jakbyś go bandażowała. Główkę zostaw na wierzchu, abyś mogła ją lizać i ssać. Kiedy facet będzie już naprawdę rozpalony, powoli rozwiń krawat i obdarz go pełnym seksem oralnym.

ν Kiedy będziesz pieścić ukochanego ustami, używaj na zmianę wierzchniej
i spodniej strony języka.

Reklama
Reklama

Polecane wideo

David i Victoria Beckham
 
N...
David i Victoria Beckham   Niedawno David i Victoria Beckham świętowali 18. rocznicę małżeństwa, przy okazji odnawiając ślubną przysięgę podczas prywatnej ceremonii. „Oczywiście z biegiem lat popełniasz błędy, wiadomo, że małżeństwo bywa trudne i trzeba nad nim ciężko pracować. Czy jesteśmy razem, bo tworzymy markę? Oczywiście, że nie. Jesteśmy razem, bo się kochamy” - podsumował David.   Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama