Reklama
Reklama

12 powodów, dlaczego on ci nie odpisuje

12 powodów, dlaczego on ci nie odpisuje Fot. iStock

Beata Dżumaga

10września2017

#1: Gra trudnego do zdobycia

Oto najpopularniejsze powody, dlaczego po spotkaniu on milczy jak zaklęty.

 

#1. Gra trudnego do zdobycia

 

Przyznaj, sama też tak się zachowujesz. Faceci również dobrze znają grę pt. “Jestem trudny do zdobycia”. Czasami nie chcą przyznać, że są tobą tak zainteresowani, jak ty nim. Facet wie, że jeśli nie odpisze, będziesz się zastanawiać, gdzie jest, co robi, i przede wszystkim - Z KIM. I to da mu przewagę.

 

#2. Jest zbyt zajęty, bo ogląda mecz

 

Albo swój ulubiony serial. Albo gra na konsoli. Niektóre rzeczy w życiu faceta są chwilowo ważniejsze, niż to, żeby ci odpisać - sorry. To tak jakbyś miała odpowiedzieć na jego wiadomość, kiedy właśnie robisz paznokcie i oglądasz “Seks w wielkim mieście” - halo, jesteś ZAJĘTA!

 

via GIPHY

 

#3. Nie chce mu się teraz rozmawiać

 

To nie ma związku z tobą, po prostu nie ma teraz ochoty silić się na błyskotliwe i żartobliwe odpowiedzi na twoje SMS-y. Może miał ciężki dzień, może jest zmęczony. Może naprawdę chce ci zaimponować, ale wie, że teraz nie wymyśli nic super interesującego.

 

#4. Ktoś ukradł mu telefon

 

A przecież mówiłaś mu, żeby omijał tę szemraną okolicę! Nie posłuchał cię, i teraz jego telefon jest w posiadaniu jakiegoś osiłka z osiedla spod ciemnej gwiazdy.

 

#5. Nie przywiązuje tak dużej wagi do wysyłania wiadomości, co ty

 

Kiedy ty nie odpisujesz facetowi, zazwyczaj myśli sobie: Okej, jest zajęta. Kiedy to on ci nie odpisuje, myślisz: O Boże, nienawidzi mnie. Facet nie zdaje sobie sprawy z tego, że odbieracie te rzeczy w zupełnie inny sposób. Jeśli by o tym wiedział, *na pewno* by ci odpisał.

 

Zobacz także: Co mówi o facecie czas, po którym odpisał na twojego SMS-a?

 

#6. Woli rozmawiać na żywo

 

Zwłaszcza, jeśli już macie za sobą pierwsze spotkanie, i rozmawiało się wam naprawdę świetnie. Facet wie, że żadna liczba śmiejących się i puszczających oczko emotikonek nie zastąpi mu twojego towarzystwa w prawdziwym życiu.

 

#7. Boi się, że źle go zrozumiesz

 

Nie jest dobry w te SMS-owe gierki, i zdaje sobie z tego sprawę. Dlatego woli w ogóle nie wymieniać z tobą wiadomości. Odkłada to tak długo, jak tylko to możliwe.

 

via GIPHY

 

#8. Myśli, że dzięki temu będziesz nim bardziej zainteresowana

 

Wyznaje zasadę, że rozłąka wzmaga uczucia. Myśli, że im rzadziej będzie do ciebie pisał, tym bardziej będziesz zainteresowana jego osobą. Ta taktyka może się sprawdzać przez jakiś czas - dopóki facet nie zorientuje się, że w twoim życiu jest ktoś, kto BĘDZIE CHCIAŁ pisać z tobą 24/7.

 

#9. Myśli, że wiadomość znaczy dla ciebie więcej, niż dla niego

 

Np. ty chciałaś zapytać, jak mu minął dzień, a on odebrał to jako propozycję małżeństwa. Wyluzuj, koleś.

 

#10. Nie jest tobą tak zainteresowany, jak ty nim

 

Oczywiście jeśli tak jest, to z facetem serio jest coś nie tak! Ale prawda jest taka, że nie powinnaś go za to winić. Być może nie chce powiedzieć ci wprost, że poznał kogoś bardziej interesującego albo kogoś, z kim lepiej mu się rozmawia, więc po prostu ignoruje twoje wiadomości. Wierzy w to, że to najłatwiejsza opcja, żeby dać ci znać, że nic z tego nie będzie.

 

via GIPHY

 

#11. Po prostu… nie lubi pisać SMS-ów

 

Naprawdę nienawidzi komunikować się za pomocą wszelkich komunikatorów. O wiele bardziej woli rozmawiać z tobą na żywo. Niewielu takich facetów zostało na świecie, ale zdarzają się wyjątki!

 

#12. Umarł.

 

:(

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Rozstańmy się ze stereotypami. Tak...
Rozstańmy się ze stereotypami. Tak jest naprawdę...Fot. getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama