Reklama
Reklama

Męskie zdanie: nie rób tego w łóżku, jeśli chcesz zatrzymać go w swojej sypialni

Męskie zdanie: nie rób tego w łóżku, jeśli chcesz zatrzymać go w swojej sypialni Męskie zdanie: nie rób tego w łóżku, jeśli chcesz zatrzymać go w swojej sypialni / fot. Getty

Lena Sikor

08września2017

Przede wszystkim - nie narzekaj!

Seks opiera się na pewnych regułach, a niektóre z poniższych wydają się być warte twojej uwagi. Oto kilka rzeczy, których żaden facet nie wytrzyma w sypialni.

1. Nie narzekaj!

Zamiast cieszyć się namiętnością, narzekasz na dodatkowe kilogramy, cellulit i brzuszek... Proszę, przestań! Mężczyźni naprawdę nie dbają o to podczas seksu.

2. Nie licz, że on zajmie się wszystkim

Seks angażuje dwie osoby. Twoje podejście przejawia się w tym, że po prostu zgadzasz się na to, na co on ma ochotę? Błąd. Powinnaś powiedzieć, czego pragniesz, a najlepiej przejmij inicjatywę.

 

Zobacz także: 9 trików, którymi rozpalisz faceta do czerwoności

 

3. Nie udawaj orgazmu

Fałszywy orgazm to nie tylko okłamywanie partnera, ale także siebie. Zamiast akceptować rzeczy, których nie czujesz, eksperymentuj i ciesz się doskonałym seksem.

4. Nie odmawiaj "pomocy" z zewnątrz

Ok, ten punkt jest zdecydowanie ważniejszy dla ciebie. Jeśli masz problem z naturalnym nawilżeniem, nie oznacza to, że coś z tobą nie tak. Po prostu dobierz dobry lubrykant. I pamiętaj, że produkty na bazie olejów psują prezerwatywy.

5. Nie zgadzaj się na to, na co nie masz ochoty

Nie wszystkie rzeczy, które oglądacie w filmach porno, należy próbować w prawdziwym życiu. Oczywiście, niektóre z nich zapewnią przyjemność podczas seksu solo lub z partnerem, ale rzeczywistość potrafi rozczarować.

6. Nie oczekuj cudów

Pamiętaj, że seks powinien być odprężający, zabawny i pełen przyjemności. Nie wywieraj presji na mężczyźnie, sugerując, że musi doprowadzić cię do orgazmu. Nie skupiaj się na tym, nie wyszukuj akrobatycznych pozycji seksualnych, nie zmuszaj do eksperymentów, na które on nie ma ochoty. Daj się ponieść i po prostu zaangażuj się w chwilę - to zdecydowanie pewniejszy sposób na wielkie O.

7. Nie ignoruj bezpieczeństwa

Ten punkt również jest ważniejszy dla ciebie (chociaż mamy nadzieję, że twój facet jest tak samo odpowiedzialny, jak ty), więc powinnaś pamiętać o tym zawsze. Regularne badania, nawet jeśli jesteście ze sobą już dłuższy czas, są konieczne. Uwierz, nieprzyjemne infekcje i konsekwencje są dużo gorsze niż wstydliwe pytanie lub lekkomyślne podejście do spraw bezpiecznego seksu.

 

 

Źródło: cosmopolitan.co.id

Reklama
Reklama

Polecane wideo

fot. iStock
fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama