Reklama
Reklama

4 sekrety o męskim orgazmie, których twój facet ci nie zdradzi

4 sekrety o męskim orgazmie, których twój facet ci nie zdradzi Fot. iStock

Beata Dżumaga

29sierpnia2017

Ale my ci je powiemy ;)

#1. Jego mózg dosłownie się wyłącza

 

Facet po prostu odlatuje. Osiąga stan zen – nie jest w stanie skupić się na niczym innym. To uczucie trwa zaledwie kilka sekund, ale rozlewa się po całym ciele. To jak ten moment, kiedy jedziesz kolejką górską i nagle nie czujesz grawitacji. Orgazm to jedyna rzecz, jakiej w tej chwili jest świadomy.

 

Jeżeli zadasz mu jakiekolwiek pytanie w momencie, gdy on szczytuje, prawdopodobnie nie otrzymasz żadnej odpowiedzi. Nawet proste pytania wymagające tylko odpowiedzi „tak” albo „nie” to w tej błogiej chwili po prostu za dużo dla twojego faceta.

 

#2. Dokładnie wie, kiedy będzie miał orgazm

 

Nie daj się oszukać – nie ma czegoś takiego jak „przypadkowa” męska ejakulacja. Facet czuje, że ta chwila się zbliża. Jest jednak jeden wyjątek od reguły – chodzi o pierwszy orgazm w życiu. Dla większości facetów chwila ta przychodzi zdecydowanie za szybko i jest sporą niespodzianką.

 

Zobacz także: Co czuje facet podczas seksu? Będziesz w szoku!

 

#3. Łatwiej i szybciej osiąga orgazm w pojedynkę

 

Nie oznacza to, że seks z tobą nie jest tak przyjemny jak masturbacja w samotności – facet po prostu doskonale wie, jak najszybciej się nakręcić. W końcu praktyka czyni mistrza ;)

 

via GIPHY

 

#4. Wycieczka do łazienki po seksie jest mu naprawdę potrzebna

 

Na pewno wiesz, jak ważna jest dla nas kobiet wizyta w toalecie po seksie – pomaga zapobiegać infekcjom dróg moczowych. Ale dla twojego faceta to też istotna kwestia. Zaschnięte nasienie powoduje, że strumień moczu dosłownie rozdwaja się – nie jest to najprzyjemniejsze doznanie w życiu twojego chłopaka. No i może zabrudzić ci podłogę w łazience.

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Możecie się poparzyć...Fot. getty
Możecie się poparzyć...Fot. getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama