Reklama
Reklama

4 rzeczy, nad którymi facet zastanawia się przed pierwszą randką

4 rzeczy, nad którymi facet zastanawia się przed pierwszą randką Fot. iStock

Beata Dżumaga

21sierpnia2017

Spojler: oni też się stresują.

Pierwsze randki bywają bardzo stresujące, zwłaszcza gdy spotykasz się z dopiero co poznanym facetem, i wymieniliście zaledwie parę wiadomości. Być może pocieszy cię fakt, że nie tylko ty denerwujesz się przed pierwszym spotkaniem. Oto 4 rzeczy, nad którymi każdy facet zastanawia się przed pierwszą randką.

 

1. „Czy ona jest wymagająca?”

 

Nie ma nic złego w posiadaniu wysokich wymagań. To znak, że wiesz, czego chcesz i na co zasługujesz. Jednak istnieje cienka granica między byciem asertywną a nierealistycznymi oczekiwaniami. Żaden facet nie chce umawiać się z dziewczyną, która non-stop będzie w centrum uwagi i nie szanuje innych, byle tylko osiągnąć swoje cele.

 

2. „Czy będzie chciała podzielić się rachunkiem?”

 

Nieśmiertelna kwestia „kto powinien zapłacić rachunek” to prawdziwe pole minowe, przez które musi przebrnąć nowoczesny mężczyzna. Jeśli z góry zapłaci za wasz posiłek, partnerka może to odebrać jako przejaw kontroli. Z drugiej strony jeśli facet zapyta kobietę, czy nie chciałaby dorzucić się do rachunku, ma obawy, że sabotuje szanse na kolejną randkę. Możesz pomóc mu uniknąć tych męczarni – jeszcze zanim pojawisz się na miejscu spotkania zaproponuj, żebyście zapłacili po połowie i podziękuj mu, jeśli nalega, że sam ureguluje rachunek.

 

3. „Czy będzie się śmiała z moich żartów?”

 

Wielu facetów szuka partnerki, która będzie śmiała się z ich dowcipów i ma podobne poczucie humoru. Naukowe badania pokazały, że kobiety wolą mężczyzn, które je rozśmieszają, z kolei mężczyźni szukają kobiet, które doceniają ich żarty. Więc nawet jeśli facet, z którym się umówiłaś rzuca wyjątkowymi sucharami, doceń fakt, że próbuje cię rozbawić.

 

4. „Czy będzie na czas?”

 

Dla wielu facetów punktualność na pierwszej randce to ważna kwestia. Przybycie na miejsce przed umówioną godziną mimo okropnych korków to oznaka szacunku dla innych. Z kolei jeśli się spóźnisz mężczyzna może odebrać to jako znak, że nie jesteś nim tak zainteresowana, jak on tobą. W miłości cierpliwość jest cnotą, ale nikt nie chce siedzieć samotnie przy stoliku przez pół godziny czekając na kogoś, kto może wcale nie okazać się warty czasu.

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Bądźmy szczerzy - sama dobrze wiesz...
Bądźmy szczerzy - sama dobrze wiesz, kiedy twój związek się nie układa. Gorzej z zauważeniem, że twój partner może czuć się w nim źle. Bywa, że wszystko toczy się jak zawsze i możesz nie zdawać sobie sprawy, że coś w twoim partnerze się zmieniło. Rzeczywistość przestała go zadowalać i nie czuje się szczęśliwy. Nadal żywi wobec ciebie uczucia, ale coś się wyłączyło. Żadne z was nie chce zaskoczyć tego drugiego decyzją o rozstaniu. Jeśli wasz związek wydaje się układać, jak zauważysz, że twój partner ma wątpliwości?   Na szczęście, jeśli jesteś uważnym obserwatorem, możesz dostrzec znaki, które wskazują na to, że twój partner jest niezadowolony z waszego związku. Niektóre z nich mogą cię zaskoczyć…   źródło: cosmopolitan.com/uk fot. Silverwood Films

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama