Reklama
Reklama

7 irracjonalnych rzeczy, których twój facet boi się w związku

7 irracjonalnych rzeczy, których twój facet boi się w związku Fot. iStock

Beata Dżumaga

18sierpnia2017

#1: Zdradzasz go, i tylko on o tym nie wie.

Każdy z nas ma świadomość swoich słabszych stron. No chyba, że jest narcyzem. Ale zwykli śmiertelnicy spędzają sporo czasu na zamartwianie tym, co myślą o nich inni. Na pewno przynajmniej raz w życiu przydarzyło ci się, że leżąc w łóżku przed zaśnięciem nagle, bez ostrzeżenia, przypominasz sobie o wszystkich najbardziej żenujących i upokarzających sytuacjach w swoim życiu. Masakra :O

 

Tak samo jest w związkach, i to nie tylko my, kobiety, mamy tendencję do tworzenia czarnych scenariuszy na podstawie swoich lęków. Faceci też mają swoją wrażliwą stronę. W związku z tym są spore szanse, że twój facet przynajmniej raz bał się, że...

 

1. ...zdradzasz go, a co gorsza wszyscy o tym wiedzą

 

I śmieją się z ciebie za twoimi plecami. I to właśnie ten fakt, a nie sama zdrada, jest tu najgorszy. Dla faceta najczarniejszy scenariusz to ten, w którym nie dość, że jego partnerka jest niewierna, to jeszcze publicznie chodzi z łatką rogacza. Koszmar!

 

2. ...uważasz, że seks z nim jest OKROPNY

 

Z seksem jest jak z gotowaniem. Nawet jeśli komuś nie smakuje posiłek, przy którym harowałaś w kuchni, nie powie ci o tym prostu w twarz. Zamiast tego uśmiechnie się uprzejmie i podziękuje, że tak się starałaś. Tak samo jej z seksem. Każdy mężczyzna przynajmniej raz w życiu miał taki ciąg myślowy: A co jeśli tak naprawdę jestem kiepski w łóżku i wszystkie kobiety, z którymi spałem mnie okłamywały?

 

3. ...twoja rodzina go nienawidzi

 

I twoi przyjaciele też. Momentami twój facet zastanawia się, dlaczego w zasadzie chcą się z nim spotykać? Czy to dlatego, że jest im go żal? To kwestia, którą mężczyzna roztrząsa szczególnie mocno po każdym spotkaniu z twoimi rodzicami.

 

4. ...myślisz, że jest nieudacznikiem

 

Ta obawa może mieć swoje źródło w jego konkretnych, głęboko skrywanych lękach. Szczególnie jeśli mężczyzna martwi się o to, że w pracy nie osiąga takich sukcesów, jakie by chciał. Skoro on tak o sobie myśli, to co dopiero TY o tym myślisz?

 

via GIPHY

 

5. ...chodzisz z nim dla żartu

 

Założyłaś się o to z koleżankami, a każdy zakład traktujesz poważnie. Facet zastanawia się, kiedy wyjawisz mu prawdę o tym, że naprawdę się z nim spotykasz? Może czekasz na to, aż on naprawdę zaangażuje się emocjonalnie i porzucisz go przed ołtarzem?

 

6. ...mimo że cię nie zdradza, wciąż przytrafiają mu się takie gafy że myślisz, że tak jest

 

To brzmi bardziej jak scenariusz komedii romantycznej niż coś, co mogłoby mieć miejsce w prawdziwym życiu. Ale tak, faceci zastanawiają się i nad taką możliwością. Szczególnie, kiedy w twoim życiu jest wyjątkowo seksowny były chłopak, który może pochwalić się większym... samochodem.

 

7. ...nieważne, jak dobrze się wam teraz układa, prędzej czy później z nim zerwiesz

 

Ze wszystkich jego irracjonalnych leków ten jest najbardziej uzasadniony. W końcu każdy związek może zakończyć się właściwie tylko na dwa sposoby – albo zostaniecie ze sobą na zawsze, albo ze sobą zerwiecie. Nieważne, że teraz między wami wszystko jest super. Ta myśl ciągle jest gdzieś z tyłu jego głowy.

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Bądźmy szczerzy - sama dobrze wiesz...
Bądźmy szczerzy - sama dobrze wiesz, kiedy twój związek się nie układa. Gorzej z zauważeniem, że twój partner może czuć się w nim źle. Bywa, że wszystko toczy się jak zawsze i możesz nie zdawać sobie sprawy, że coś w twoim partnerze się zmieniło. Rzeczywistość przestała go zadowalać i nie czuje się szczęśliwy. Nadal żywi wobec ciebie uczucia, ale coś się wyłączyło. Żadne z was nie chce zaskoczyć tego drugiego decyzją o rozstaniu. Jeśli wasz związek wydaje się układać, jak zauważysz, że twój partner ma wątpliwości?   Na szczęście, jeśli jesteś uważnym obserwatorem, możesz dostrzec znaki, które wskazują na to, że twój partner jest niezadowolony z waszego związku. Niektóre z nich mogą cię zaskoczyć…   źródło: cosmopolitan.com/uk fot. Silverwood Films

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama