Reklama
Reklama

8 uroczych “pierwszych razów”, na które facet zwraca uwagę w związku

8 uroczych “pierwszych razów”, na które facet zwraca uwagę w związku Fot. iStock

Beata Dżumaga

17sierpnia2017

One naprawdę mają dla niego znaczenie!

W każdym związku są kamienie milowe, które pary zapamiętują na zawsze: pierwszy pocałunek, pierwsza randka, pierwszy raz, gdy poznajecie rodziców swojej drugiej połówki. Ale są też małe, z pozoru nieistotne rzeczy, które są dla twojego partnera wyjątkowo ważne.

 

Twój facet zwraca uwagę na pierwszy raz, kiedy...

 

1. ...spotkaliście się z twoimi rodzicami i nie było dziwnie

 

Oczywiście zdarza się, że już pierwsze spotkanie z rodzicami drugiej połówki przebiega bez problemów, poczucia zażenowania, a wychodząc umawiacie się na wspólne wakacje. Ale szczerze? Zdarza się to BARDZO rzadko. Najczęściej pierwsze spotkanie z rodzicami nowej dziewczyny jest dla faceta bardzo niekomfortowe, wypełnione nerwową gadką, unikaniem kontaktu wzrokowego i obfitym poceniem się. Prawda jest taka, że parę kolejnych spotkań wcale nie jest łatwiejszych. Więc pierwszy raz, gdy twój facet poczuje się naprawdę komfortowo w towarzystwie twoich rodziców to dla niego przełom.

 

2. ...pisząc do ciebie nie musiał przejmować się głupimi zasadami i gierkami

 

Trudno budować związek i być sobą, kiedy w głowie huczą ci dobre rady rodem z seriali i zasady randkowania prosto z komedii romantycznych. Po jakim czasie należy odpisać na wiadomość? Kiedy można zadzwonić, a nie tylko wysłać lakoniczną wiadomość na Facebooku? Wczesny etap związku jest wypełniony takimi dylematami, a przeżywają je także faceci. Pierwszy raz gdy twój mężczyzna zorientuje się, że naprawdę ci na nim zależy sprawi, że z ulgą porzuca wszelkie gierki. Szczerze mówiąc, od początku uważał, że to bzdury.

 

3. ...robił kupę w twoim mieszkaniu

 

Ten „pierwszy raz” może nie jest tak uroczy jak inne z tej listy, ale uwierz nam - jest jednym z najbardziej znaczących. Na początku waszego związku twój facet za wszelką cenę będzie unikał załatwiania się w twojej łazience. Jeżeli w końcu zacznie z niej korzystać to albo A) wreszcie zyskał pewność, że wasza relacja dokądś zmierza B) ma zatrucie pokarmowe.

 

4. ...uprawialiście seks

 

To dość oczywiste – chyba każda osoba pamięta pierwszy raz z nowym partnerem, tak samo kobiety, jak i mężczyźni. Niezależnie od tego, jak potoczy się wasz związek – twój facet zapamięta wasz pierwszy raz na zawsze.

 

5. ...nie uprawialiście seksu po tym, jak mieliście za sobą pierwszy raz

 

To równie ważne co pierwszy raz. Początkowy etap związku zazwyczaj jest bardzo intensywny. Albo już uprawialiście seks, albo często go uprawiacie, albo dopiero będziecie uprawiać. Pierwszy raz, kiedy wasza randka nie zakończy się w łóżku to przełomowy krok. Twój facet zwraca na to uwagę, bo to dla niego znak, że traktuje cię poważnie i seks nie jest głównym powodem, dla którego się z tobą spotyka.

 

6. ...zrozumiał, że za tobą tęskni

 

Tęsknić za kim a żałować, że drugiej osoby nie ma w pobliżu to duża różnica. Pierwszy raz, kiedy twój facet poczuje się naprawdę nieszczęśliwy z powodu waszej rozłąki to pierwszy poważny znak, że dużo dla niego znaczysz.

 

7. ...nie starał się ci zaimponować

 

Pierwsza, druga, a nawet trzecia randka z reguły wymagają sporo autokreacji. Facet chce wywrzeć na tobie dobre wrażenie (a ty – na nim). Przed spotkaniem przymierza różne ubrania, a podczas rozmowy z tobą porusza tylko te tematy, w których czuje się pewnie. A przede wszystkim za wszelką cenę stara się nie skompromitować w twoich oczach. Te pierwsze randki wiążą się ze sporą dawką stresu. Kiedy twój facet złapie się na tym, że w twojej obecności czuje się zrelaksowany i nie musi stawać na rzęsach, żeby ci zaimponować, to dla niego kamień milowy.

 

8. ...wyobrażał sobie waszą wspólną przyszłość

 

Jeżeli podobasz mu się do tego stopnia, że zaprasza cię na kolejną randkę, to jasne, że ma nadzieję na rozwój waszej relacji. Ale pierwszy raz, gdy wyobraża sobie waszą wspólną przyszłość, i co więcej jest to dla niego zupełnie naturalne, to naprawdę DUŻA sprawa. To chwila, której nigdy nie zapomni. To może się zdarzyć kiedy prowadzicie poważną rozmowę i przytulacie się na kanapie. To może być coś, co powiedziałaś, albo to, jak na niego spojrzałaś. Cokolwiek by to nie było - naprawdę zmienia reguły gry!

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jesteś w takim związku? / fot. Inst...
Jesteś w takim związku? / fot. Instagram (instagram.com/cutecouplessdaily/)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama