Reklama
Reklama

10 oznak, że on traktuje wasz związek super poważnie

10 oznak, że on traktuje wasz związek super poważnie Fot. iStock

Beata Dżumaga

16sierpnia2017

Jest na maksa zaangażowany!

Jeżeli twój facet zachowuje się w ten sposób, możesz spać spokojnie - on nigdzie się nie wybiera!  

 

1. Uzgadnia z tobą swoje przyszłe plany

 

Być może nie jesteście jeszcze na takim etapie związku, że to oczywiste, że każdy weekend spędzacie razem. Ale jeśli twój facet z wyprzedzeniem pyta, czy jego plan wyjazdu z chłopakami czy spędzenia weekendu w domu rodzinnym jest dla ciebie ok, to znak, że jesteś jego priorytetem.

 

2. Obraża się, kiedy przez cały dzień nie dajesz znaku życia

 

SMS o treści: „Hej, jak ci minął dzień?” to znak, że on nie tylko myśli o tobie, ale zastanawia się, co takiego jest ważniejsze niż to, żebyś do niego napisała. Weź to pod uwagę!

 

3. Z góry zakłada, że będziesz jego „+1”

 

Jest listopad, a on zamiast zapytać, czy będziesz towarzyszyć mu na ślubie znajomych mówi po prostu: „Hej, mam wesele w sierpniu”? To ewidentny znak, że traktuje cię poważnie i chce się tobą chwalić przed całym światem. Słodkie, prawda?

 

4. Zabiera cię w swoje ulubione miejsca

 

Na randki wybieracie się do jego ulubionego pubu albo restauracji, gdzie podają „najlepszy makaron na świecie” (oczywiście jego zdaniem). W ten sposób wpuszcza cię do swojego świata. Jego czyny mówią: „Ufam, że jeśli coś pójdzie nie tak i ze sobą zerwiemy, nie będziesz czyhać na mnie z nożem w pobliżu jednej z moich miejscówek”.

 

5. Ogląda z tobą twój ulubiony dziewczyński serial

 

Żaden, podkreślam ŻADEN facet nie chce oglądać serialu dla dziewczyn, chyba że 1: chce się z tobą przespać 2: chce zyskać w twoich oczach (żeby kiedyś się z tobą przespać). Jeżeli pierwszy seks macie już za sobą, a on mimo to chętnie ogląda z tobą „Kochane kłopoty” to znak, że po prostu mu na tobie zależy i wie, że sprawia ci to przyjemność.

 

6. Na spotkanie z tobą zabiera torbę ze swoimi rzeczami

 

Po wspólnie spędzonej nocy w twoim mieszkaniu jego pierwszym odruchem po wyjściu z łóżka nie jest ucieczka w stronę drzwi wyjściowych. Chętnie zostaje z tobą na śniadanie (a może nawet serwuje ci je do łóżka?).

 

7. Jego przyjaciele wysyłają ci zaproszenia na Facebooku

 

Nikt przy zdrowych zmysłach nie dodaje do znajomych kogoś, kto zaraz ma zniknąć z jego życia. Tak jest też w przypadku najlepszych kumpli twojego faceta. Jeśli dostałaś zaproszenie do grona ich facebookowych znajomych dostali informację, że jesteś Tą Jedyną.

 

8. Przychodzi do ciebie gdy jesteś chora

 

Tulenie zakatarzonej kupki nieszczęścia nie należy do największych przyjemności w życiu. Jeżeli twój facet przynosi ci gorącą zupę i siedzi z tobą nawet wtedy, gdy otacza cię góra zużytych chusteczek to znak, że jesteś dla niego bardzo ważna.

 

9. Nie spieszy się

 

Nie rozpływa się w powietrzu, jeżeli nie prześpisz się z nim po trzech randkach. I lubi z tobą rozmawiać o tym, dokąd zmierza wasz związek.

 

10. Nie unika poznania twoich przyjaciół i rodziny

 

Jeżeli twój facet stara się zrobić naprawdę dobre wrażenie na twoich przyjaciółkach, siostrze, oraz nie boi się poznać twoich rodziców – trafiła go strzała Amora. Jeśli traktuje cię poważnie, nie będzie wyszukiwał coraz to bardziej wymyślnych wymówek, dlaczego nie będzie mógł spotkać się z tobą i twoimi znajomymi w piątkowy wieczór i pojawi się na niedzielnym obiedzie w domu twoich rodziców. To ewidentny znak – on się nigdzie nie wybiera ;)

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jesteś w takim związku? / fot. Inst...
Jesteś w takim związku? / fot. Instagram (instagram.com/cutecouplessdaily/)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama