Reklama
Reklama

12 zachowań facetów, które są równie złe, co zdrada!

12 zachowań facetów, które są równie złe, co zdrada! fot. Getty

Aleksandra Małecka

08sierpnia2017

Lepiej, żebyś zaczęła zwracać na nie uwagę...

1. Spędzacie czas nieregularnie i o dziwnych porach dnia.

Nie tylko nie może ułożyć sobie planów na następne 24 godziny, ale też ma dla ciebie czas dopiero np. od północy do trzeciej nad ranem, albo wyjątkowo, kiedy jest znudzony w niedzielne popołudnie.

 

2. Albo inaczej- spędza czas tylko z tobą.

Siedzi w twoim mieszkaniu całymi dniami i zaczynasz się zastanawiać- czy on ma w ogóle jakieś obowiązki? Czy jego mieszkanie tonie w brudnych ubraniach, ręcznikach i pudełkach po pizzy i nie ma gdzie się podziać?

 

3. Ma obsesję na punkcie swojego telefonu.

Kiedy tylko jego telefon zaświeci się, albo zawibruje, rzuca się na niego i zakrywa go, jakby skrywał tam tajemnice wszechświata. Ryzykuje przy tym spadnięciem z łóżka żebyś tylko przypadkiem nie przeczytała wiadomości, którą otrzymał.

 

via GIPHY

 

4. Nerwowo prosi cię, żebyś nie otagowała go na selfie, które właśnie zrobiłaś.

Jego życie miłosne jest i ma pozostać sferą prywatną. Nawet nie wysilaj się, żeby dowiedzieć się, dlaczego. Powód też jest superprywatny.

 

5. Wyłącza się na tygodnie, bo przytłoczyła go praca.

Jego ręce były zbyt zmęczone, żeby odpisać na twoje „hej”, „widzimy się dzisiaj”, albo nawet „serio, wal się”. Ale jak tylko odpocznie, to od razu biegnie do ciebie.

 

6. Nie lubi bycia nazywanym kimś i „przypinania metek” ludziom.

Nie widzi się z nikim innym, ale i tak sądzi, że nazywanie go swoim chłopakiem jest dla niego zbyt ograniczające. Czułby się dużo lepiej, gdybyś po prostu nazywała go „Facetem, z którym się spotykam i tylko z nim sypiam, ale równocześnie mamy wolny związek”.

 

7. Jego historie są zbyt dobre, żeby były prawdziwe.

Jest facetem, który chce zaimponować swojej lasce i mówi, że zawsze zapraszany jest na co najmniej 8 imprez, a poza tym ma numer do Judda Apatowa i regularnie z nim pisze.

 

8. Wszystko, co chce robić, wiąże się z alkoholem.

Jeśli jedynym momentem, kiedy widzisz go trzeźwego, jest godzina między obudzeniem się a brunchem (z drinkami) to... sama wiesz, co powinnaś zrobić.

 

via GIPHY

 

9. Przyjaźni się ze swoimi byłymi.

Przyjaźń z byłymi naprawdę istnieje! Ale przyjaźnienie się z każdą z nich? Czy żadna z nich nie złamała mu serca? On naprawdę się z nimi przyjaźni i nie ma między nimi niczego więcej, żadnego seksualnego napięcia? Okej...

 

10. Nigdy nie zapoznał cię z żadnym ze swoich przyjaciół, o których często ci opowiada.

Jeśli ty jesteś fajna i oni są tacy fajni, to stworzylibyście razem niezłą paczkę! Dlaczego jeszcze się nie spotkaliście? Jaka może być ku temu przeszkoda?

 

11. Jest zbyt zażyły wśród kobiet, których nie zna.

Jego ręce lądują na ich ramionach i plecach przypadkowych kobiet, które dopiero co poznał. Ale i tak nie rozumie, że jesteś o to zła.

 

12. Często przyłapujesz go na oglądaniu snapów tej samej dziewczyny.

Nie masz pojęcia, kim jest dziewczyna, na punkcie której on ma taką obsesję. Bonus- coś może być nie tak, kiedy sprawdza, kto ogląda jego snapy, tak jakby poszukiwał tej jednej osoby...

 

źródło: cosmopolitan.com/uk

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Sprawdź, z którymi partnerami będzi...
Sprawdź, z którymi partnerami będzie ci źle w łóżku...   Fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama