Reklama
Reklama

Seks z nowym partnerem potrafi być bardzo dziwny! Oto najbardziej krępujące sytuacje

Seks z nowym partnerem potrafi być bardzo dziwny! Oto najbardziej krępujące sytuacje Fot. Paramount

Każda z nas tak miała...

#1. Kiedy próbujesz *dyskretnie* dać mu do zrozumienia, że chcesz zaciągnąć go do łóżka, ale on ciągle gada

Rozumiemy, że pierwszy raz z nowym partnerem może być stresujący i żadna ze stron nie chce wyjść na zbyt nadgorliwą. Ale zbytnia gadatliwość potrafi zrujnować cały nastrój! Nasza podpowiedź – po prostu zamknij facetowi usta namiętnym pocałunkiem. Na pewno zrozumie, o co ci chodzi ;)

 

#2. Kiedy wreszcie się całujecie, ale facet używa zdecydowanie zbyt dużo języka

Nie ma nic gorszego niż ten moment rozczarowania, kiedy okazuje się, że on nie całuje tak, jak to sobie wyobrażałaś. Masz dwa wyjścia – możesz albo popłynąć z prądem, albo mu przerwać i wprost powiedzieć, co ci nie pasuje. Ale ostrożnie, bo możesz go tym bardzo zniechęcić!


#3. Kiedy on próbuje zrobić ci dobrze, ale kompletnie mu to nie wychodzi


Naprawdę chcesz mu pomóc i naprowadzić go na właściwy tor – w końcu tak długo się stara. Ale nie chcesz go spłoszyć, więc wolisz jeszcze chwilę poczekać. A nuż sam da sobie radę?


#4. Kiedy on nie może założyć prezerwatywy

 

Jesteście gotowi i tylko chwile dzielą was od miłosnych uniesień, ale na drodze – paradoksalnie – staje wam prezerwatywa. Nie możecie jej rozpakować, wypada wam z rąk, w międzyczasie on staje się coraz bardziej miękki i nie możecie jej założyć... Dramat!


#5. Kiedy umówiliście się rozbieraną randkę, ale dostajesz okres

 

To naprawdę niesprawiedliwe, ale niestety – zdarza się. W zasadzie nie jest to problem – w poprzednim związku mówiłaś partnerowi wprost, że właśnie zaczął się twój czas w miesiącu, i po sprawie. Ale nie bardzo wiesz, jak dyskretnie dać nowemu facetowi do zrozumienia, o co chodzi, i jak zareaguje na tę przykrą niespodziankę. I to rozczarowanie na jego twarzy! :(


#6. Kiedy masz ochotę na mały dirty talk ale nie wiesz, czy on się nie obrazi


Bo niby skąd masz wiedzieć, czy on też lubi trochę pikanterii?

 

#7. Kiedy twoja pochwa wydaje TE dźwięki

 

Na pewno wiesz, o czym mówimy. To te dziwne, na maksa krępujące odgłosy dochodzące z twojej pochwy, które brzmią zupełnie jak te, na które pozwalasz sobie tylko w ustronnym miejscu. A tak w ogóle to dama nigdy nie rozmawia na ten temat.


#8. Kiedy minęło trochę czasu od twojego ostatniego razu

 

Wprawdzie z seksem jest jak z jazdą na rowerze – raz nabytych umiejętności się nie zapomina ;) Ale po okresie abstynencji nawet ta najbardziej naturalna rzecz na świecie staje się nieco... dziwna. Masz tylko nadzieję, że twój partner nie zauważy, jak bardzo jesteś skrępowana.


#9. Kiedy już wiesz, że tej nocy nie będziesz mieć orgazmu

 

On stara się jak może, ty jesteś anielsko cierpliwa. On jest już naprawdę blisko, ale ty utknęłaś gdzieś na 3. bazie. Musisz po prostu pogodzić się z faktem, że dziś nic z tego nie będzie.


#10. Kiedy po wszystkim jedno z was chce się jeszcze trochę poprzytulać, ale drugie zasypia


W końcu dobry seks to taki, po którym odpływasz w błogą krainę nieświadomości ;)

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Ale nikt się do nich nie przyznaje....
Ale nikt się do nich nie przyznaje... Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama