Reklama
Reklama

To sprawia, że on zakochuje się w tobie jeszcze bardziej!

To sprawia, że on zakochuje się w tobie jeszcze bardziej! Fot. iStock

Beata Dżumaga

14lipca2017

A zwłaszcza numer 2 :)

Żaden facet się do tego nie przyzna, ale kiedy tak robisz, czuje, jak z miłości do ciebie topnieje mu serce ;)

 

#1. Kiedy go rozśmieszasz

Podobno Marilyn Monroe powiedziała kiedyś: „Jeśli potrafisz rozśmieszyć dziewczynę, potrafisz sprawić, aby zrobiła dla ciebie wszystko”. Ta sama reguła dotyczy facetów! Jeśli twoje poczucie humoru trafia w jego struny, będzie jadł ci z ręki.

 

#2. Kiedy zasypiasz na jego ramieniu

Żaden facet nie powie tego na głos, ale moment, w którym oglądacie razem film, a ty zaśniesz na jego ramieniu absolutnie go rozczula. Wprawdzie tego nie widzisz, bo już odpłynęłaś w krainę snów, ale na pewno patrzy wtedy na ciebie rozanielonym wzrokiem.

 

#3. Kiedy oddajesz mu jego bluzę...

...a ona pachnie tobą. To kolejna rozczulająca rzecz, do której żaden facet się nie przyzna, ale w rzeczywistości totalnie ją uwielbia. I ukradkiem wącha ją, gdy nie patrzysz, bo kocha twój zapach ;)

 

#4. Kiedy budzi się obok ciebie...

...i rozmyśla o tym, jaki z niego szczęściarz. Bo rzeczywiście tak jest!

 

#5. Kiedy po raz pierwszy spędziliście razem w łóżku cały dzień

Jeśli spędziliście ze sobą 24 godzin non stop i żadne z was nie zanudziło się na śmierć, to bardzo dobra prognoza dla waszego związku. Dla faceta to często decydujący moment, kiedy stwierdza, że „to jest to”, i że... jest w tobie zakochany.

 

#6. Kiedy długo się nie widzicie

Rozłąka powoduje tęsknotę, a ta wzmacnia miłość. Po prostu!

 

#7. Kiedy zapewniasz mu nieziemski orgazm

Tego chyba nie musimy tłumaczyć ;) Wspaniały seks z dziewczyną marzeń jest dla faceta warty o wiele więcej niż szybki numerek z nieznajomą.

 

#8. Kiedy wspierasz go, gdy on najbardziej tego potrzebuje

Nieważne, czy zwolnili go z pracy, czy jego ulubiona drużyna odpadła z Ligii Mistrzów. Jeśli jesteś wtedy przy nim, on to doceni (nawet jeśli nie rozumiesz, dlaczego dorosły facet siedzi naburmuszony z powodu jakiegoś tam sportu).

 

#9. Kiedy godzicie się po pierwszej poważnej kłótni

Dla wielu par pierwsza duża kłótnia to prawdziwy punkt zwrotny w relacji. Jedni się rozstają, a inni wychodzą z niej silniejsi niż wcześniej. Jeśli twój facet podczas kłótni jest naprawdę nieznośny, powinnaś się cieszyć! To znaczy, że walczy o wasz związek. Gdyby mu na tobie nie zależało, nawet nie chciałoby mu się z tobą kłócić.

 

#10. Kiedy przeżywacie jeden z idealnych wspólnych dni

To nie musi być nic spektakularnego. Idealny dzień nie staje się idealny, ponieważ robicie coś super wyjątkowego. Ale są takie momenty, kiedy wszystko układa się tak wspaniale, że wręcz czytacie w swoich myślach. Twój facet też kocha te chwile!

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Ale nikt się do nich nie przyznaje....
Ale nikt się do nich nie przyznaje... Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama