Reklama
Reklama

Te męskie nawyki skutecznie zniechęcają nas do seksu

Te męskie nawyki skutecznie zniechęcają nas do seksu Te męskie nawyki skutecznie zniechęcają nas do seksu / fot. Instagram (instagram.com/couplefeelings/)

Lena Sikor

15lipca2017

Dodasz coś do tej listy?

#1. Egoizm

Większość kobiet (35%) uznaje egoizm za najgorszą męską wadę w łóżku. Całkowicie się z tym zgadzamy.

#2. Natrętne poszukiwanie punktu G

Dążenie do celu to z pewnością godna pochwały cecha facetów, ale nie w przypadku poszukiwania mitycznego punktu G - tak uważa 32% badanych kobiet.

#3. Odbieranie telefonu w trakcie...

... a także wycieczki do łazienki lub kuchni. W dodatku, podczas najbardziej interesującego momentu! Takiego zachowania nie toleruje 29% kobiet, i słusznie.

#4. Prowadzenie rozmów

Koncentrując się na rozmowach w sypialni, faceci zapominają, że istnieje wiele innych - ważniejszych - czynności, do których powinni zaangażować swój język. 22% kobiet podkreśla zmęczenie nadmiarem niewłaściwych rozmów w łóżku.

#5. Nieodpowiednie pieszczoty

Jak przyznaje 17% płci pięknej, nieodpowiednia stymulacja piersi może zaburzyć nawet najbardziej obiecującą wizję seksu.

#6. Pośpiech

Szybki seks zbyt często kończy się zwycięstwem tylko jednej osoby - mężczyzny. Na taki scenariusz nie zgadza się 10% kobiet.

#7. Wulgarność

Jeśli chodzi o ostry seks (w tym dirty talk), obie strony muszą wyrazić chęć. A 5% kobiet preferuje czułe i namiętne chwile w łóżku.

 

Zobacz także: Seksowna playlista na każdą okazję

 

 

Źródło: cosmo.com.ua

Reklama
Reklama

Polecane wideo

 1. Pierwszeństwo w drzwiach...
 1. Pierwszeństwo w drzwiach Mężczyzna nie powinien przepuszczać kobiety w drzwiach – tak, dobrze przeczytałaś! Ale dotyczy to jednej konkretnej sytuacji – kiedy drzwi otwierają się do wewnątrz pomieszczenia, do którego oboje wchodzicie. Mężczyzna przytrzymuje tym samym drzwi towarzyszce, aby bezpiecznie i wygodnie dostała się do środka.   Fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze