Reklama
Reklama

Oto sygnały, że jesteś jego NAJLEPSZĄ kochanką

Oto sygnały, że jesteś jego NAJLEPSZĄ kochanką Fot. Getty

Beata Dżumaga

12lipca2017

Z żadną nie było mu tak dobrze!

#1.

Aby nabrać sił po seksie z tobą, musi stosować rytuał godny prawdziwego sportowca. Bez napoju izotonicznego i masaży mięśni się nie obejdzie.

 

#2.

Podczas jednej sesji miał wiele orgazmów. To naprawdę imponujące. To tak, jakby jego penis przebiegł maraton, a mimo to jakimś cudem wciąż ma energię na więcej.

 

#3.

Gdy już (wreszcie) skończycie, on od razu zasypia. Uwierz nam, to komplement! Jest tak wyczerpany i szczęśliwy, że pogrążył się w głębokim, relaksującym śnie.


#4.

Powiedział ci, że jesteś najlepszą kobietą, z którą kiedykolwiek był w łóżku. To chyba mówi samo za siebie, prawda? ;)

 

#5.

Po wszystkim ma na twarzy wielki, rozanielony uśmiech. To uśmiech faceta, który właśnie przeżył najlepszy seks w swoim życiu, a jego nie da się sfałszować!

 

#6.

Nigdy nie stara się skrócić gry wstępnej, bo sam rozkoszuje się każdą sekundą. Szybki numerek z tobą to dla niego zdecydowanie za mało – pragnie nacieszyć się twoim ciałem.

 

#7.

To od ciebie nauczył się nowych pozycji i udoskonalił swoją technikę. Sprawiłaś, że nieustannie przesuwa granice swoich możliwości.

 

#8.

Zanim cię poznał, był prawiczkiem. Jesteś jego mistrzynią. Gratulacje! ;)

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Dzięki tym wspaniałym pozycjom seks...
Dzięki tym wspaniałym pozycjom seksualnym, twój mężczyzna będzie mógł wytrzymać dłużej, a szansa na wspólny orgazm wzrośnie. Przekonaj się sama... / fot. cosmopolitan.com

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze