Reklama
Reklama

Ta jedna rzecz jest w stanie podniecić faceta na maksa!

Ta jedna rzecz jest w stanie podniecić faceta na maksa! Ta jedna rzecz jest w stanie podniecić faceta na maksa! Fot. Getty Image

Anna Majcher

10lipca2017

Wystarczy, że zostawisz włączone światło...

Na pewno wiesz, że mężczyzn najbardziej podniecają bodźce wizualne. Przygotuj więc prawdziwą erotyczną ucztę dla oczu swego ukochanego. To na maksa podkręci temperaturę waszych intymnych igraszek: od gry przedwstępnej po samą akcję. Już dziś wieczorem wypróbuj nasze uwodzicielskie sztuczki... tylko nie zapomnij zostawić zapalonych świateł

Zanim zaczniecie

Rano, kiedy poziom testosteronu u faceta osiąga dzienny szczyt, pozwól mu przez mgnienie oka ujrzeć cię w biustonoszu i majtkach.

Zliż odrobinę jedzenia z warg lub palców. Facet zacznie myśleć, jak to będzie poczuć twój język na sobie... 

Przyciągnij jego uwagę do najseksowniejszych części twego ciała za pomocą biżuterii, np. wisiorka chowającego się między piersiami albo kolczyka w pępku.

Rozbierz się w innym pokoju, ale tak by ukochany cię widział. Podnieci go to, że cię podgląda. 

Podczas gry wstępnej

Postaw przed łóżkiem lustro, każ facetowi usiąść, usadow się na jego kolanach i zacznij go całować. Harce twego wilgotnego języka w połączeniu z pikantnym lustrzanym odbiciem  waszej akcji podkręcą jego żądzę.

Chwyć dłoń faceta i poprowadź ją do swoich gorących punktów. Ale uwaga: zrób to, stojąc na odległość wyciągniętej ręki od mężczyzny, tak by mógł obserwować twoje ciało i twarz. I patrzeć, jako powoli rośnie twoje podniecenie.

Połóżcie się na boku w pozycji 69, a potem zachęć faceta, żeby oparł głowę na wewnętrznej stronie twojego uda i delektował się widokiem.

Gdy się kochacie

Zostań w jakiejś części garderoby – w spódnicy albo superwysokich szpilkach – by wasza akcja stała się gorącym numerkiem z gatunku „już nie mogłam się doczekać!”.

Kiedy ujeżdżasz kochanka na jeźdźca, pieść dłońmi swoje ciało, a potem pochyl się nad nim i ściśnij piersi, tak by rozpalił go widok tworzącej się między nimi słodkiej dolinki.

Gdy jesteś na górze, odwróć się twarzą w kierunku jego stóp, oprzyj na rękach, wygnij plecy w łuk i odrzuć głowę w tył, by twoje włosy rozsypały się po jego piersi. On tego nigdy nie zapomni!

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Rzadko kiedy można ją zobaczyć w pe...
Rzadko kiedy można ją zobaczyć w pełni ubraną. Ale w tych momentach jej stylizacje wyjątkowo wymknęły się spod kontroli. Fot. Getty Image

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama