Reklama
Reklama

Cosmo Coach #loveyourself: czy potrzebujesz zmiany? [zadanie domowe]

Cosmo Coach #loveyourself: czy potrzebujesz zmiany? [zadanie domowe] Fot. iStock

Ada Rusin

19maja2017

Dziś czas na kolejne zadanie od naszej Cosmo Coach Ilony B Miles w projekcie #loveyourself

Na poniedziałkowym live otrzymałaś 3 kluczowe pytania do rozpoznania, że jest potrzebna Tobie zmiana i jaka. Jeśli Cię ominęło możesz obejrzeć tutaj

Wiesz już więc jakiej zmiany teraz potrzebujesz - czyli czego teraz już nie chcesz, co już nie sprawia Tobie radości i nie przynosi pożądanych efektów.
Ta informacja o tym, co już Ci nie służy, czego już nie chcesz jest kluczowa do rozpoczęcia zmiany. No dobrze - już wiesz czego nie chcesz, ale wciąż nie wiadomo w którą stronę iść i jak to zmienić - do tego jest potrzebny następny krok!

Kolejnym krokiem i bardzo ważną informacją jest to CZEGO CHCESZ - jaki efekt chcesz osiągnąć, co teraz sprawi, że będziesz się czuć ze sobą dobrze.

Na poniedziałkowym live znalazłaś momenty do zmiany patrząc na siebie jak na aktorkę w filmie na ekranie telewizora.

Spójrz teraz ponownie na ten film z tą sytuacją, w której chciałaś coś zmienić w sobie i wyświetl sobie film z Twoim idealnym rozwiązaniem - tak jakby w idealnym scenariuszu.
Przypatrz się teraz temu filmowi bardzo uważnie - zobacz jak się zachowujesz, jak się poruszasz, jak mówisz i zadaj sobie te kluczowe 3 pytania:

  •  - czy mi się to podoba?
  •  - jakie mi to przynosi korzyści?
  •  - jakie mi to przynosi straty?


Jeśli Ci się coś nie podoba, są jakieś straty, których nie chcesz, zmień ten film i ponownie zadaj sobie te pytania, aż do momentu, że będzie Ci się to podobało, będą korzyści i marginalne, bez znaczenia dla Ciebie straty.

Dzięki temu zyskujesz informację czego tak naprawdę w kontekście tej zmiany CHCESZ i potrzebujesz na tę chwilę oraz sposoby aby to osiągnąć - poprzez np. zmianę zachowania, poruszania się, głosu, braku oceny sytuacji z góry.

Weź teraz każdą sytuację zapisaną przez Ciebie do zmiany i znajdź to, czego w tej zmianie chcesz - do czego będziesz dążyć.
Dzięki temu masz jasną informację, w którą stronę będziesz iść.
Często właśnie brak tej informacji powoduje, że jesteśmy wciąż w jednym miejscu - zniechęceni sytuacją obecną, chcemy zmiany, ale nie wiemy w którą stronę iść.

Masz już teraz możliwość realnej zmiany i w najbliższy poniedziałek na facebookowym live o 20.00 powiem Ci jak tą zmianę możesz wcielić w życie!

Do zobaczenia na poniedziałkowym live o 20.00 na fb!

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

MOIESS SWIMWEAR to polska marka str...
MOIESS SWIMWEAR to polska marka strojów kąpielowych stworzona przez jedną z najpopularniejszych polskich blogerek oraz influencerek - Jessikę Mercedes Kirschner.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama