Reklama
Reklama

Pierwsza randka cię przeraża? Nauka śpieszy na pomoc!

Pierwsza randka cię przeraża? Nauka śpieszy na pomoc! Pierwsza randka cię przeraża? Nauka śpieszy na pomoc! / fot. Getty

Lena Sikor

19maja2017

Wiemy, co zagwarantuje sukces

Jeśli po randce nie czujesz się jak najszczęśliwsza kobieta na naszej planecie, prawdopodobnie coś poszło nie tak. Poza tym, jeśli umówiłaś się z facetem poznanym w sieci, nie możesz być pewna, czy ci się spodoba i czy w ogóle coś z tego będzie. Na szczęście, nauka jest po twojej stronie. Aplikacje randkowe przeprowadziły kilka ważnych badań na temat tego, co gwarantuje sukces na pierwszej randce, a co porażkę.

#1. Informacje na profilu

Ogromna ilość osób (81%) podaje na profilach kłamliwe informacje na temat swojego wieku, wzrostu lub wagi, co prowadzi do bardzo niezręcznych sytuacji podczas pierwszego spotkania. Trzymaj się prawdy, żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

 

Zobacz także: Stwórz profil randkowy, dzięki któremu nie będziesz mogła opędzić się od facetów!

 

#2. Strój

Załóż to, na co masz ochotę, a co najważniejsze - co sprawia, że ​​czujesz się pewnie. Musisz podobać się sama sobie. Ale jeśli nadal jesteś niezdecydowana, podpowiedzą badania. Okazuje się, że to w czarnych ubraniach czujemy się pewniej, a czerwony kolor może kojarzyć się z pasją, ale również z arogancją.

#3. Rozmowa

Chociaż mówi się, że na pierwszej randce lepiej nie poruszać tak poważnych tematów, jak polityka, badanie z ubiegłego roku wykazało, że 80% randkowiczów nie ma nic przeciwko. Uważają, że rozmowy o polityce, religii, a nawet pieniądzach są całkiem przydatne na pierwszym spotkaniu. Co ma sens, bo od razu dowiadujesz się o ewentualnych powodach do rozstania. O czym lepiej nie mówić? Tylko 14% osób chce rozmawiać o byłych partnerach na pierwszej randce, a mniej niż 25% pochwala pogawędki o pasjach sportowych.

#4. Maniery

Zapomnij o telefonie. Być może dzięki niemu poczujesz się mniej zdenerwowana, ale podczas randki musi zniknąć z zasięgu wzroku. Badanie przeprowadzone w ubiegłym roku wykazało, że 75% randkowiczów liczy na ściszony / wyłączony telefon, a ponad połowa nie chce go widzieć na stole (szczerze mówiąc, powiadomienia są naprawdę denerwujące). Więc - sprawdzisz wiadomości, kiedy on pójdzie do łazienki.

#5. Odpowiedni czas

Jeśli spotkanie jest super, prawdopodobnie nie chcesz, żeby zbyt szybko się skończyło - ale w trakcie kiepskiej randki masz wrażenie, że czas się zatrzymał. Jak długo powinna trwać? Badanie Match wykazało, że około dwóch i pół godziny. Jeśli cały ten czas przegadaliście, to świetnie, ale nie musisz siedzieć dłużej (zostaw więcej tematów na później!). A jeśli coś ci się nie podobało, to pożegnanie nie będzie zbyt niezręczne.

 

I na koniec - jeśli uważasz, że twoja pierwsza randka jest idealna, możesz całkowicie zignorować te porady i po prostu dać się ponieść. Ale dla wielu z nas (dla mnie też) pierwsze randki są zbyt nerwowe, więc cieszymy się, że nie jesteśmy zdane same na siebie.

 

 

 

Źródło: cosmopolitan.com/uk/

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Internet pełen jest porad urodowych...
Internet pełen jest porad urodowych, ale nie wszystkie sprawią, że będziesz wyglądać dobrze. Sprawdź, których lepiej nie stosować na własnej skórze. Fo. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama