Reklama
Reklama

Czy udawany orgazm to oznaka skłonności do zdrady?

Czy udawany orgazm to oznaka skłonności do zdrady? Czy udawany orgazm to oznaka skłonności do zdrady? / fot. Getty

Lena Sikor

19marca2017

Naukowcy twierdzą, że tak

Ciekawe wnioski psychologów z Francji - kobiety, które udają orgazm, nie stronią od zdrady. Okazuje się, że im częściej odgrywamy udawaną pasję w łóżku, tym większe prawdopodobieństwo, że przy odpowiedniej okazji zdradzimy naszego partnera. To główne założenie francuskich naukowców.

Według statystyk, ponad 70% kobiet regularnie lub sporadycznie udaje orgazm. Badania pokazują, że najczęściej robimy to w celu uszczęśliwienia naszych mężczyzn i zapewnienia ich, że są wspaniali w łóżku. Ponadto, 1/4 z nas w ogóle nie osiąga orgazmu! A i tak należy włożyć w to wiele wysiłku, ponieważ zwykły stosunek nie zawsze nam wystarcza.

Jeśli chcesz popracować nad poprawą twojego życia intymnego i czerpać więcej przyjemności z seksu, lekarze zalecają całkowite odstawienie kawy i herbaty, a także papierosów, leków przeciwdepresyjnych, a nawet tabletek antykoncepcyjnych. Pocieszające jest to, że zalecają również codzienne spożycie niewielkich ilości gorzkiej czekolady.

Cóż, my nie jesteśmy pewne, czy naukowcy mają w tym przypadku chociaż trochę racji. Być może wystarczy szczera rozmowa z ukochanym? Jak myślisz?

 

Zobacz także: Dlaczego kobiety udają orgazm?

 

 

Źródło: cosmo.com.ua

Reklama
Reklama

Polecane wideo

On obejmuje cię jedną ręką, a może...
On obejmuje cię jedną ręką, a może przytula mocno tak jakby nie chciał cię stracić? Z tego jak cię przytula możesz wyczytać jego uczucia. Fot. instagram/couplegoals

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze