Reklama
Reklama

Po tym poznasz, że jesteś w toksycznym związku

Po tym poznasz, że jesteś w toksycznym związku Fot. Getty

Ada Rusin

17lutego2017

Uciekaj jak najszybciej

1. On sprawdza twój telefon

Wie dokładnie z kim rozmawiałaś, kto wysłał ci maila i co napisała twoja przyjaciółka na Messengerze. To ogromne naruszenie twojej prywatności i nie powinnaś się na nie zgadzać. Twój partner w ten sposób próbuje kontrolować twoje życie i kontakty.

2. Jest o ciebie zazdrosny

Odrobina zazdrości nie zaszkodzi, jednak bycie zazdrosnym o sprzedawcę z piekarni albo kolegę z pracy to nadużycie.

Zobacz także: Nie mów tego, jeśli nie chcesz być w toksycznym związku

3. Denerwuje się, gdy nie odbierasz telefonu

I nie przyjmuje do wiadomości żadnych twoich argumentów (przecież nie masz obowiązku wszędzie nosić ze sobą komórki). Toksyczni mężczyźni lubią nadmiernie kontrolować partnerki, co najczęściej doprowadza do sytuacji, że ich partnerki obsesyjnie sprawdzają telefon w obawie, że przeoczą wiadomość od ukochanego.

4.  Nie widujesz się ze znajomymi

Od jakiegoś czasu praktycznie w ogóle nie spotykasz się z przyjaciółmi, a jeśli w końcu uda się wam wyjść to zawsze zabierasz ze sobą partnera. Zastanów się z czego to wynika – czy partner próbuje odizolować cię od innych osób? A może po prostu chce spędzać z tobą każdą wolną chwilę? Jest to pierwsze to powinnaś poważnie przemyśleć swój związek. W drugim przypadku warto uzmysłowić sobie i partnerowi, że każdy potrzebuje przestrzeni i czasu tylko dla siebie.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Marzysz o pięknych i zadbanych włos...
Marzysz o pięknych i zadbanych włosach? Sprawdź, co robią kobiety, które mogą pochwalić się idealną fryzurą. Oto ich najlepsze sztuczki! Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze