Reklama
Reklama

Przez to rozpadają się nawet długoterminowe relacje

Przez to rozpadają się nawet długoterminowe relacje Przez to rozpadają się nawet długoterminowe relacje / fot. Getty

Lena Sikor

16lutego2017

Pewnych rzeczy nie da się uniknąć

1. Utrudniacie sobie rozwój osobisty

Czy miłość powstrzymuje was od robienia tego, co byłoby najlepsze dla każdej osoby? Czy wasz związek powoli was niszczy? Pamiętaj - relacja jest mocna, jeśli możecie być lepszą wersją siebie, a nie przeszkadzacie sobie nawzajem w rozwoju osobistym.

2. Różnice w celach i wartościach

Im jesteś starsza, tym ważniejsze są wspólne cele, wartości i poglądy na życie. Jeśli nie potraficie negocjować i odnajdować kompromis, być może lepiej się rozstać, zanim sprawy zajdą za daleko.

3. Jeśli on zdradził, prawdopodobnie zrobi to jeszcze raz

Nie wytrzymasz w związku z mężczyzną, któremu nie ufasz - a po zdradzie nigdy już tego nie zrobisz. Jeszcze gorzej, jeśli jego postawa sprawia, że ​​czujesz się tak, jakbyś nie była dla niego wystarczająco dobra.

4. Brak intymności fizycznej

Chemia, bliskość i intymność mają ogromne znaczenie. Jeśli związek jest suchy - dosłownie i w przenośni - być może nadszedł czas, aby zainicjować "rozmowę".

5. On jest patologicznym kłamcą

Rzadko zawodzi nas kobieca intuicja. Małe kłamstewka, takie jak "Nie wpadnę dziś do ciebie, bo zepsuło mi się auto" - a tak naprawdę siedzi w domu i gra na konsoli - mogą prowadzić do większych afer, kiedy "Umówiłem się z chłopakami na piwo" będzie przykrywką dla randki z inną kobietą. Zasługujesz na kogoś, komu możesz zaufać zarówno w małych, jak i w poważnych sprawach.

6. Problem z komunikacją

Nie potraficie się porozumieć. Ty jesteś bardziej otwarta i chętnie dzielisz się swoimi problemami, poszukując porady i wsparcia. On woli tego uniknąć za wszelką cenę, nawet jeśli oznacza to unikanie... ciebie.

7. Czujesz, że bez niego jesteś nikim

Z jednej strony, to wspaniałe - dzielić życie z fantastycznym facetem. Z drugiej strony, to wciąż twoje życie. Nie pozwól, żeby związek przyćmił twoją tożsamość. Bądź na tyle odważna, żeby wyjść z jego cienia i być swoim własnym światłem słonecznym.

 

 

Źródło: cosmo.ph

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Nasza wróżka przygotowała seks horo...
Nasza wróżka przygotowała seks horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku - zarówno dla osób w związkach, jak i singli. Kto ma szansę na gorący, namiętny seks, a kogo czeka nuda w sypialni?   Horoskop przygotowała Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne) Zadzwoń: 700 488 335 (opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto) Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama