Reklama
Reklama

O czym powinny pamiętać pary, które chcą być ze sobą na zawsze?

O czym powinny pamiętać pary, które chcą być ze sobą na zawsze? O czym powinny pamiętać pary, które chcą być ze sobą na zawsze? / fot. Instagram (instagram.com/couple.s/)

Lena Sikor

17lutego2017

19 tajemnic udanego związku

Doświadczając prawdziwego uczucia, chcesz, żeby trwało wiecznie. Musisz liczyć się z tym, że nie unikniecie kłótni, sporów i kompromisów - ale prawdziwa miłość zawsze wygrywa, prawda? :)

Oto 19 tajemnic udanego związku:

1. Bardzo ważne jest, żeby codziennie zapytać ukochaną osobę, jak minął jego / jej dzień. Nie można o tym zapominać!

2. Kłótnie się zdarzają, nawet jeśli para jest szaleńczo zakochana - o ile potraficie przyznać się do błędów, wasza relacja będzie tylko mocniejsza.

3. Przyjmijcie, że wspólne spędzanie czasu jest swojego rodzaju obowiązkiem. Czasami warto poświęcić się dla bliskiej osoby, nawet jeśli nie mamy na coś ochoty...

4. ... A z drugiej strony, należy uszanować prośbę partnera, i nie zmuszać do niczego na siłę. Musicie być wobec siebie sprawiedliwi.

5. Małe niespodzianki są urocze! Wystarczy ulubione piwo ukochanego, lub pyszna czekolada dla ukochanej.

6. Nie organizujcie podwójnych lub grupowych randek, o ile nie wszystkie pary są waszymi przyjaciółmi. To, że każde z was ma swoje towarzystwo jest zupełnie normalne i zdrowe.

7. Całujcie się przed wyjściem do pracy, i po powrocie do domu. To oznaka przywiązania i bliskości, a także świetny sposób na lepszy humor po ciężkim dniu.

8. Jeśli chcecie spędzić czas tylko we dwójkę, nie zmuszajcie się do wychodzenia z domu - czasami można odwołać każde umówione spotkanie.

9. Wasze rodziny to wasi bliscy ludzie. Nie zapominajcie o życzeniach urodzinowych i świątecznych, odwiedzajcie waszych rodziców i spotykajcie się z rodzeństwem.

10. Słowa "kocham cię" nigdy się nie znudzą i zawsze jest na nie dobry czas.

11. Opiekujcie się sobą, kiedy jesteście chorzy. Nawet jeśli oznacza to zmianę waszych planów. I nie narzekajcie, jeśli jedno z was marudzi - to się zdarza podczas choroby.

12. Wyręczajcie się w obowiązkach domowych, jeśli jedno z was ma sporo innych rzeczy na głowie. Im szybciej je zrobicie, tym szybciej poświęcicie czas tylko sobie.

13. Nie rozpowiadajcie znajomym pikantnych szczegółów o waszym życiu intymnym - to wasza prywatna sprawa.

14. Odpowiadajcie za swoje słowa i czyny, okazując szacunek ukochanej osobie i licząc się z jej uczuciami.

15. Wsparcie jest podstawą każdego związku. Świętujcie wasze sukcesy, znajdujcie rozwiązania porażek, i nie pozwólcie się obrażać innym osobom.

16. Powiadamiajcie się o wzajemnych planach, żeby uniknąć nieporozumień.

17. Odpowiadajcie na swoje wiadomości i odbierajcie telefony. A jeśli jest to niemożliwe w danej chwili, zawsze oddzwaniajcie.

18. Zaskakujcie się! Romantyczna randka, domowa kolacja, wypad za miasto, urodzinowa impreza niespodzianka... Pomysłów jest tak wiele, że możecie zaskakiwać się codziennie.

19. Okazujcie sobie miłość na każdym kroku. To naprawdę proste!

 

 

Źródło: cosmopolitan.si

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Od dawna wiadomo, że moda to nie ty...
Od dawna wiadomo, że moda to nie tylko zmieniające się co sezon pomysły projektantów. O tym, co stylowe i aktualnie na topie, decyduje tak naprawdę każdy z nas. Okazuje się, że znak zodiaku wiele mówi o naszym stylu, kolorach, które do nas pasują oraz modowych wyborach. Co gwiazdy zapisały w Twoim modowym horoskopie? Hiszpańska wróżbitka – Esperanza Gracia – przygotowała zestaw porad dla tych, którzy chcą odnaleźć swój styl i dowiedzieć się, jaki kolor pasuje do nich najbardziej.   Źródło: materiały prasowe Zalando / www.zalando.pl/horoskop/    

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama