Reklama
Reklama

Kobiety często popełniają te błędy w związku

Kobiety często popełniają te błędy w związku My, kobiety, często popełniamy te błędy w związku / fot. Getty

Lena Sikor

17marca2017

Sprawdź, co rujnuje każdą relację

Błąd #1: Próbujemy zmusić faceta, żeby był bardziej poważny i miał więcej motywacji

Jeśli mężczyzna nie potrafi samodzielnie znaleźć pracy, którą naprawdę polubi (ponieważ na swoją obecną przez cały czas narzeka), nie zmuszaj go do tego, wiecznie krytykując i urządzając awantury. Takie zachowanie nie prowadzi do sukcesu ani w karierze, ani w związku. Bądź dla niego wsparciem, ale takie problemy powinien rozwiązać sam.

Błąd #2: Jesteśmy pewne, że jego poprzednia relacja absolutnie nic nie znaczyła

Po pierwsze, wrogie nastawienie mężczyzny do byłej partnerki powinno cię zaniepokoić. Nie ma nic dobrego w tym, że on określa ją "pustą laską" albo, co gorsza, "puszczalską". Jeśli się rozstaniecie, podobne epitety będą dotyczyć ciebie. Czy nam się to podoba, czy nie, poprzednie związki mają wpływ na nasze życie, więc nie należy ich lekceważyć.

Błąd #3: Nie zwracamy uwagi na to, w jaki sposób on traktuje inne kobiety

Mówimy nie tylko o waszych wspólnych znajomych, jego przyjaciółkach i współpracowniczkach, ale i o tych kobietach, które są znane. Dorosły, zdrowy i pewny siebie mężczyzna nie wyśmieje okrągłych kształtów Leny Dunham tylko dlatego, że nie pasują do (jego) standardów hollywoodzkich piękności.

Błąd #4: Poświęcamy za mało czasu na związek

To oczywiste - czasami pracujesz siedem dni w tygodniu, aby rozwinąć karierę i zdobyć reputację w świecie biznesu, ale związek nie zbuduje się sam. Kobiety często popełniają błąd, myśląc, że niezależność i siła charakteru przyciągnie odpowiedniego kandydata na partnera. Postaraj się nie zapominać o życiu osobistym, ponieważ "Kariera to piękna rzecz, ale nie możesz się do niej przytulić w zimną noc", jak powiedziała Marilyn Monroe.

Błąd #5: Zapominamy o przyjaciółkach i koleżankach, poświęcając cały czas mężczyźnie

Być może ten facet jest twoim przeznaczeniem, a być może nie... Tak czy inaczej, wiele kobiet popełnia pewien błąd. Koncentrujemy się wyłącznie na partnerze, kompletnie ignorując przyjaciół, a potem się wściekamy, bo on idzie na piwo z kumplami. Nie zachowuj się tak!

Błąd #6: Nie zwracamy uwagi na "alarm" w początkowej fazie związku, albo uznajemy, że to nic poważnego

Jeśli facet nie dotrzymuje słowa, cały czas kłamie i przesadza z alkoholem - powinnaś być ostrożna. Takie zachowanie może stać się dużym problemem i początkiem końca waszej relacji.

Błąd #7: Bywamy zbyt miękkie i uległe

To wspaniałe, że potrafisz iść na kompromis i jesteś elastyczna w związku. Jednak jeśli oznacza to, że musisz godzić się z tym, co tak naprawdę ci nie odpowiada - spodziewaj się kłopotów. Mężczyźni rzadko mówią o tym wprost, ale uwielbiają kobiety z charakterem, które wiedzą czego chcą i poradzą sobie w każdej sytuacji, w tym podczas kłótni z partnerem.

Błąd #8: Wracamy do faceta, który traktował nas źle

Zasługujesz na to, co najlepsze. Kropka.

Błąd #9: Zgadzamy się na związek z mężczyzną, który nam się nie podoba, a potem staramy się go zmienić

Nie warto wierzyć w to, że ​​29-letni mężczyzna zmieni swoje życie w magiczny sposób, bo ty tego chcesz. Mało prawdopodobne, że wpłyniesz na jego poglądy, przekonasz do zmiany zdania na temat małżeństwa, zmusisz do przeczytania arcydzieł literatury klasycznej i wymusisz zrezygnowanie ze steków na rzecz sałaty.

Błąd #10: Planujemy wszystko za dwie osoby

Wakacje, kolacja w piątek, plany na weekend, urodziny - zawsze masz pomysł na wspólne spędzenie czasu, a on zazwyczaj się zgadza, bo już nie musi się wysilać. W pewnym momencie będziesz tym zmęczona i znudzona. Daj mu szansę, niech się wykaże i zaskoczy cię niezapomnianym wieczorem. Faceci uwielbiają być bohaterami dla swoich kobiet!

 

 

Źródło: cosmo.com.ua

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Nasza wróżka przygotowała seks horo...
Nasza wróżka przygotowała seks horoskop dla poszczególnych znaków zodiaku - zarówno dla osób w związkach, jak i singli. Kto ma szansę na gorący, namiętny seks, a kogo czeka nuda w sypialni?   Horoskop przygotowała Wróżka Anna Bell (Wróżka Anne) Zadzwoń: 700 488 335 (opłata za minutę połączenia to 2.58 zł brutto) Wyślij SMS o treści: TC.ANNE. Treść pytania do eksperta Pod numer 73068 koszt SMS 3.00 zł netto (3.69 zł z VAT)

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama