Reklama
Reklama

Mężczyzna twojego życia NIGDY tego nie zrobi

Mężczyzna twojego życia NIGDY tego nie zrobi Mężczyzna twojego życia NIGDY tego nie zrobi!/ fot. iStock

Matylda Duk

11stycznia2017

Jeśli on zrobił którąś z tych rzeczy, powinnaś się poważnie zastanowić...

Spotkałaś mężczyznę który wydaje się być ideałem? Gratulujemy! ;)

Lecz musisz pamiętać, ze miłość może trochę oślepiać, więc jeśli twój facet zrobił lub permanentnie robi którąś z tych rzeczy- uważaj! Zastanów się, czy oby na pewno to jest osoba z którą chcesz tworzyć poważny związek.

 

Mężczyzna na całe życie:

 

1. Nie uderzy cię, nie będzie agresywny

Facet który robi coś takiego swojej kobiecie, nie jest mężczyzną. Absolutnie nie powinnaś być z kimś kto jest w stanie podnieść na ciebie rękę.

 

2.Nie będzie oczekiwał tylko seksu

Partner na całe życie musi być również twoim przyjacielem. Nie może traktować cię powierzchownie. Seks jest ważnym aspektem związku, ale zawsze pamiętaj, że nie najważniejszym. Najważniejsza jest więź emocjonalna między wami.

 

3.Nie będzie sprawiał, że czujesz się źle sama ze sobą

Prawdziwy facet nigdy nie pozwoli na to, żeby jego dziewczyna czuła się źle z jego winy. Unikaj mężczyzn, którzy tylko po to, żeby poczuć się lepiej robią ci na złość. Taki typ będzie sprawiał, że popadniesz w kompleksy, tylko po to, żeby on mógł błyszczeć. Uciekaj!

 

4. Nie wystawi cię

Nie doprowadzi do sytuacji gdzie liczyłaś na niego, a on cię zawiódł. Prawdziwie zakochany mężczyzna nie zapomni o twoich potrzebach i nie pozwoli, żebyś z jego winy wpadła w tarapaty. Jeśli wie, że coś dla ciebie jest ważne, nie zapomni, ani nie pozwoli, żebyś została w tym sama.

 

5. Nigdy nie powie „Ja się nie angażuje”

Jeśli traktuje cię poważnie to jest chętny, żeby się zaangażować. Jest w stanie poświęcić wiele, tylko po to, żeby być z tobą. Jeżeli już na początku zakłada, że nie chce wchodzić w prawdziwy związek, to raczej nie jest wybranek twojego życia. On zawsze będzie wiedział, że ty jesteś tą jedyną!

 

6.Nigdy nie będzie obwiniał ciebie za wszystko

Nigdy nie bierze odpowiedzialności za swoje czyny i zawsze obwinia Ciebie? Jeśli Ty jesteś na niego o coś zła, zawsze przekręci to w sposób w stylu „nie przesadzaj”, „jesteś przewrażliwiona” itp. Jeśli masz problem z jakimś jego zachowaniem, stwierdzi, że to jest Twój problem, a on raczej nie ma zamiaru się zmieniać. Absolutnie to nie powinna być cecha faceta z którym chcesz spędzić resztę swojego życia.

 

Zobacz także: To są oznaki, że on jest mężczyzną Twojego życia!

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Dan Clay to prawdopodobnie najwięks...
Dan Clay to prawdopodobnie największy na świecie fan "Seksu w wielkim mieście" oraz samej Carrie Bradshaw. Mężczyzna na swoim Instagramie odtwarza stylizacje bohaterki odgrywanej przez Sarah Jessicę Parker, a jego zdjęcie robią furorę. Jego profil śledzi nawet sama... Sarah Jessica! W galerii znajdziesz fenomenalne zdjęcia Dana przebranego za Carrie - czyż nie są przeurocze? :)   Fot. www.instagram.com/dan_clay

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama