Reklama
Reklama

8 rzeczy, które nie mają znaczenia w szczęśliwym związku

8 rzeczy, które nie mają znaczenia w szczęśliwym związku 8 rzeczy, które nie mają znaczenia w szczęśliwym związku / fot. Seks w Wielkim Mieście (HBO)

Lena Sikor

07stycznia2017

#7: Ile kobiet było przed tobą

#1. Jak duże są jego zarobki

Nie zaprzeczymy - pieniądze są ważne, i potrafią rozwiązać wiele problemów. Jednak mężczyzna nie musi być milionerem, żeby dbać o ciebie i być dobrym partnerem.

#2. Czy on potrafi być duszą towarzystwa

Nawet jeśli twój wybranek nie jest najbardziej rozrywkową osobą na świecie, najważniejsze, żeby był otwarty wobec ciebie. Razem nie będziecie się nudzić.

#3. Twój kontakt z jego rodziną

Jesteś w związku z nim, a nie jego krewnymi. Jeśli partner potrafi cię obronić, kiedy trzeba, a nie zmusza do (niemożliwego) porozumienia - nie jest ważne, czy jego ciotka cię lubi.

#4. Czy jego ubiór jest nienaganny

Jeśli naprawdę ci coś przeszkadza, zabierz ukochanego na zakupy i namów na idealnie dopasowane jeansy.

#5. Czy podobają wam się dokładnie te same rzeczy

Najważniejsze są wasze wspólne cele i wartości. Kilka wspólnych zainteresowań to dobry znak, ale nie zmuszaj go do pokochania sushi, jeśli woli pierogi.

#6. Ile on ma lat

Starszy, młodszy, a może w tym samym wieku? To tak naprawdę nie ma znaczenia, jeśli potrafiliście odnaleźć wspólny język.

#7. Ile kobiet było przed tobą

To nie ma znaczenia - ważne, że teraz z tobą. Być może dzięki doświadczeniom z przeszłości jest teraz taki wyrozumiały, kochający i troskliwy.

#8. Czy stać go na wielce romantyczne gesty

Prawdziwie troskliwy i kochający facet potrafi cię wysłuchać, doradzić, wesprzeć, pomóc i po prostu zapytać, jak ci minął dzień. Te proste rzeczy są o wiele ważniejsze niż gwiazdka z nieba. 

 

Zobacz także: 5 znaków, że ten mężczyzna powinien zostać twoim mężem

 

 

Źródło: cosmo.ru

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Początek 2017 roku to wymarzony cza...
Początek 2017 roku to wymarzony czas dla miłośników filmu - na ekranach kin pojawią się długo wyczekiwane premiery. Na co warto wybrać się do kina? Sprawdź i już teraz zaplanuj styczniowy weekend! 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama