Reklama
Reklama

5 zmysłowych sposobów na orgazm bez... seksu

5 zmysłowych sposobów na orgazm bez... seksu 5 zmysłowych sposobów na orgazm bez... seksu / fot. Getty

Lena Sikor

08stycznia2017

Przyjemnego eksperymentowania ;)

To całkowicie normalne, że czasami masz ochotę na coś zupełnie innego niż zwykła penetracja. Oto 5 zmysłowych pieszczot, które zapewnią ci orgazm bez seksu.

1. Petting

Seks bez penetracji kiedyś kojarzył się z zabawami napalonych nastolatków. Obecnie znów cieszy się wielkim powodzeniem, jako gorąca forma gry wstępnej. Jeśli zrobicie to dobrze, petting może doprowadzić cię do orgazmu. Macie wiele sposobów do wyboru - fingering, stosunek międzypiersiowy, handjob...

2. Dirty talk

Niegrzeczne rozmowy w łóżku na pewno podkręcą pożądanie podczas seksu, ale umiejętny dirty talk również może doprowadzić cię do orgazmu. To ma sens - największym narządem seksualnym, zarówno u mężczyzn jak i u kobiet, jest mózg. Wibrator zapewnia satysfakcję dla pochwy i łechtaczki, a dirty talk dla mózgu. Zacznij powoli, opowiadając ukochanemu o tym, co cię kręci, co uwielbiasz, i co powinien z tobą zrobić.

3. Bezpośrednia stymulacja

Seks oralny jest niesamowity, ale nie przebije bezpośredniej stymulacji łechtaczki. Przywitaj sama siebie w świecie wielkich orgazmów, ale najpierw upewnij się, że twój partner rozumie kobiecą anatomię... Przypominamy, że łechtaczka to nie tylko zgrubienie położone powyżej wejścia do pochwy. Prawidłowa stymulacja obejmuje pieszczoty warg sromowych i wzgórka łonowego.

4. Pieszczoty piersi

Sutki są bardzo wrażliwą strefą erogenną, więc prawidłowa stymulacja zapewni wyjątkowy orgazm. Jednak każda kobieta jest inna, dlatego niektórym z nas wystarczy lekki dotyk i podgryzanie, a inne będą prosiły o trochę ostrzejsze pieszczoty, włączając w to szczypanie i lekkie bicie. Nie poddawaj się, jeśli nie uda wam się za pierwszym razem. Jeśli chodzi o seks, uczymy się i eksperymentujemy przez cały czas, i są to bardzo przyjemne ćwiczenia.

 

Zobacz także: Poznaj swój nowy punkt G!

 

5. Wspólna masturbacja

Masturbacja i seks mają co najmniej jedną wspólną cechę: mogą doprowadzić do orgazmu. Jeśli ostatnio nie wychodzi ci z partnerem, takie pieszczoty mogą być kluczem do rozwiązania problemów w sypialni. Wiesz, jak lubisz być dotykana i co na ciebie działa - i twój mężczyzna wie to samo o sobie. Dlatego wspólna masturbacja jest nie tylko gorącym doświadczeniem, ale też formą nauki. Zaobserwujecie, jak reagują wasze ciała, jakie strefy erogenne omijacie, jakie pieszczoty są najprzyjemniejsze... A potem możecie to wypróbować.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Czas zadbać o siebie! Badania udowa...
Czas zadbać o siebie! Badania udowadniają, że kobiety, które doprowadzają się do wielkiego O podczas masturbacji, osiągają więcej orgazmów z partnerami. Po prostu znają swoje ciało na tyle dobrze, aby podzielić się tą wiedzą z facetem.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama