Reklama
Reklama

Sekret wyższego wynagrodzenia? Seks dwa razy w tygodniu!

Sekret wyższego wynagrodzenia? Seks dwa razy w tygodniu! Sekret wyższego wynagrodzenia? Seks dwa razy w tygodniu! / fot. Getty

Lena Sikor

02stycznia2017

To nam się podoba!

Według pewnego badania, opublikowanego w International Journal of Manpower, zarówno mężczyźni, jak i kobiety, którzy dwa razy w tygodniu uprawiają seks, zarabiają o 4,5% więcej niż te osoby, które uprawiają seks rzadziej. Od pewnego czasu istnieje teoria, która sugeruje, że ludzie, którzy są zadowoleni w związku, są również bardziej skuteczni profesjonalnie. Wynik badania (w którym wzięło udział 7500 osób) potwierdza, że teoria ta jest prawdziwa.

 

Zobacz także: Słaba odporność zimą? Brakuje ci... seksu!

 

Istnieje pewna korelacja między częstotliwością seksu, a wynagrodzeniem, ale sam seks niekoniecznie odpowiada za wyższą lub niższą płacę. W niektórych przypadkach możliwe jest, że ludzie, którzy zarabiają więcej, są po prostu mniej zestresowani, więc częściej mają ochotę na igraszki w łóżku. To ma sens, prawda?

W każdym razie "wniosek jest taki, że człowiek powinien kochać i być kochany, w seksualnym i nieseksualnym znaczeniu tego słowa", mówi dr Nick Drydakis, który przeprowadził badania. "Bez miłości, człowiek może poczuć się samotny, i zacznie cierpieć z powodu lęku albo depresji, a to negatywnie wpłynie na jego życie."

Wiesz już, że seks ma wiele zalet, zwiększa poczucie własnej wartości i poprawia nastrój. Szefowie są bardziej przyjaźni wobec takich osób, a sami pracownicy są bardziej wydajni i kreatywni, więc szanse na uzyskanie podwyżki są o wiele wyższe. Z tej okazji chcemy ci przypomnieć, że stres może zrujnować twoje życie seksualne. Nie daj się!

 

 

Źródło: cosmopolitan.ro

l
Reklama

Polecane wideo

Masz ochotę rozpieścić swojego mężc...
Masz ochotę rozpieścić swojego mężczyznę? Wypróbuj te pozycje seksualne, a on na pewno wkrótce ci się odwdzięczy... / fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama