Reklama
Reklama

4 noworoczne postanowienia dla twojego związku

4 noworoczne postanowienia dla twojego związku 4 noworoczne postanowienia dla twojego związku/fot.iStock

Magda Szymańska

25grudnia2016

Koniecznie sprawdź!

Spisałaś już noworoczne postanowienia dla siebie, a czy zadbałaś też o wasz związek? Mamy kilka pomysłów na to, co powinno się znaleźć na liście postanowień dla waszego związku. Przeczytaj! :)

 

# Będziecie dla siebie bardziej wyrozumiali

 

Każdy z nas czasem popełnia błędy. Postarajcie się w przyszłym roku być dla siebie bardziej wyrozumiali i przede wszystkim – wspierajcie się w trudnych chwilach. W końcu, gdzie znajdziecie pocieszenie, jeśli nie w ramionach ukochanego? :)

 

# Zaczniecie spędzać więcej czasu razem

 

… kreatywnie! Bynajmniej nie chodzi nam o wspólne siedzenie na kanapie, kiedy ty oglądasz ukochany serial, a on w coś gra. Razem to razem! Zastanówcie się, może zapiszecie na kurs tańca, zaczniecie wspólnie chodzić na basen czy zrobicie cokolwiek innego, co was do siebie zbliży. Koniecznie o tym porozmawiajcie.

 

# Przestaniecie kłócić się o drobiazgi

 

Naprawdę nie warto. Życie jest krótkie, szkoda spędzić go na sprzeczaniu się o jakieś zupełnie nieistotne szczegóły. Skupcie się na tym, co jest naprawdę ważne.

 

# Zaczniecie słuchać tego, co druga strona ma do powiedzenia

 

Więcej ze sobą rozmawiajcie: o swoich poglądach, marzeniach, planach na przyszłość. Słuchajcie tego co do powiedzenia ma druga strona i bierzcie sobie do serca jej opinię i potrzeby. Umiejętność rozmowy jest naprawdę bardzo cenna. W ten sposób można bezboleśnie rozwiązać wiele palących problemów, oczywiście o ile jesteście nastawieni na porozumienie.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Jeśli nadal nie czujesz klimatu Świ...
Jeśli nadal nie czujesz klimatu Świąt, oni z pewnością pomogą ci przypomnieć, że ten okres może być bardzo sexy. Zobacz, jak najprzystojniejsi aktorzy prezentują się w strojach Świętego Mikołaja. 

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama