Reklama
Reklama

Co zrobić, żeby on poczuł się doceniony?

Co zrobić, żeby on poczuł się doceniony? Co zrobić, żeby on poczuł się doceniony?/fot.iStock

Magda Szymańska

27grudnia2016

Mamy kilka pomysłów!

Jesteś w szczęśliwym związku? Kochasz swojego faceta i chciałabyś mu pokazać, że bardzo doceniasz to, że masz go w swoim życiu, ale nie do końca wiesz jak to zrobić? Możesz skorzystać z naszych podpowiedzi! Te zasady są naprawdę bardzo proste.

 

# Nie lekceważ jego opinii

 

W zdrowym związku obie strony powinny mieć prawo do wyrażania własnej opinii, a ich zdanie musi mieć równorzędne znaczenie. W końcu jesteście partnerami. Staraj się pytać go o to, co myśli na dany temat i licz się z jego zdaniem :) On powinien odpłacać ci się tym samym. Rozmawiajcie ze sobą, dyskutujcie, wymieniajcie się argumentami. Umiejętność szczerej rozmowy, bez kłótni i unoszenia się, to podstawowy fundament każdego związku.

 

# Mów mu komplementy

 

Sama lubisz je słyszeć, prawda? On pewnie też, dlatego zauważaj, jeśli ma na sobie nową koszulę, ułożył inaczej włosy czy osiągnąć sukces w pracy. Miłe słowa są potrzebne każdemu z nas. Jednocześnie, starajcie się celebrować wasze osiągnięcia. Dostał awans? Uczcijcie to jakoś: kolacja, kino, wizyta w teatrze, cokolwiek.

 

# Doceniaj to co dla ciebie robi

 

On wysprzątał na błysk całe mieszkanie, mimo to, że była twoja kolej, bo wie, że masz młyn w pracy i jesteś wykończona? Doceń to, zamiast sprawdzać czy na pewno dobrze domył szafki w kuchni :) Powinniście starać się doceniać nawet małe gesty. To właśnie one składają się na szczęśliwe życie razem, bo uprzyjemniają nam codzienność.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

"Sukienka dobra na wszystko", a na...
"Sukienka dobra na wszystko", a na pewno na sylwestra! Jakie kreacje będą najmodniejsze w tym roku? Oto nasze wybory! Fot. www.instragram.com/zaralovers

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama