Reklama
Reklama

To są oznaki, że on jest mężczyzną Twojego życia!

To są oznaki, że on jest mężczyzną Twojego życia! To są oznaki, że on jest mężczyzną Twojego życia! fot. iStock

Matylda Duk

16grudnia2016

Gratulacje!

Każdy wie, że odnalezienie bratniej duszy nie jest łatwe. W tych czasach szczególnie sprawia nam to większą trudność- ludzie przestają pielęgnować relacje. Oczywiście, nie traćmy wiary, bo każda z nas zasługuje na mężczyznę który będzie ją traktował jak prawdziwą miłość.

 

Jeśli czujesz się z nim w ten sposób- zdecydowanie to jest wybranek z którym powinnaś zostać do końca życia!

 

1. Jesteś jego priorytetem

Jesteś dla niego bardzo ważna, zawsze stawia Cię i Wasz związek na pierwszym miejscu. Czujesz spokój, bo wiesz, że obojętnie co się wydarzy, możesz na nim polegać. Jak jesteś chora, nie zapomni, żeby po pracy kupić Ci zupę, natomiast jak wie, że masz jakiś problem, zawsze służy radą czy po prostu jest w stanie na spokojnie Cię wysłuchać.

 

2. Wyraża swoje uczucia

I nie boi się ich. Jest pewien tego, że Cię kocha, nie boi się o tym mówić i okazuje to w taki sposób, że nie masz żadnych wątpliwości. Nie pozostawia Cię w sytuacji w której czujesz się niepewnie, ufasz mu w stu procentach i wiesz, że jego uczucia nie są ulotne.

 

3. Zawsze szybko się godzicie

Kłótnia zazwyczaj kończy się tym, że szybko się godzicie. Dla Ciebie i dla niego nie ma sensu przeciągać nieprzyjemnej atmosfery, bo wiecie, że nie możecie bez siebie żyć. On mając świadomość, że zrobił coś złego potrafi przeprosić.

 

4. Macie wspólnych przyjaciół

Dobrze czujesz się w otoczeniu jego najbliższych. To bardzo ważne, że jego grupa przyjaciół jest też w Twoim typie, w przyszłości to będzie miało ogromny wpływ na Wasze życie towarzyskie.

 

5. Przyjaźnicie się

Oprócz wielkiej miłości łączy Was również przyjaźń. To bardzo ważne, aby Twój partner był dla Ciebie oparciem. Jeśli masz wrażenie, że możesz mu powiedzieć wszystko i spotka się to z zrozumieniem, to bardzo dobry znak. Zakochanie to uczucie, które z czasem delikatnie może zmaleć, a przyjaźń pozostanie na zawsze. Pamiętaj o tym!

 

 

Zobacz także: 20 oznak, że powinnaś wyjść za swojego faceta! 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Szukacie pomysłu na fajny weekend w...
Szukacie pomysłu na fajny weekend we dwoje? Nasze propozycje pozwolą wam spędzić razem bardzo miłe chwile ;) Fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama