Reklama
Reklama

Co zrobić, jeśli twój facet coraz częściej po prostu cię wkurza?

Co zrobić, jeśli twój facet coraz częściej po prostu cię wkurza? Co zrobić, jeśli twój facet coraz częściej po prostu cię wkurza?/fot.iStock

Magda Szymańska

06stycznia2017

Ale mimo wszystko nadal go kochasz … :)

Kochasz swojego faceta, nie chcesz się z nim rozstawać, ale czasami po prostu doprowadza cię do pasji? Nie masz pojęcia jak temu zaradzić? Mamy dla ciebie kilka wskazówek.

 

# Zastanów się, dlaczego tak się dzieje?

 

Usiądź, zaparz sobie herbatę i zastanów się, co w waszym związku zaczyna się psuć, że twój ukochany ostatnio wzbudza w tobie tak negatywne emocje. Może macie jakieś problemy, które powinniście przepracować? Dużo czasu spędzacie poza domem, przygniatają was codzienne obowiązki i atmosfera jest napięta? Możliwości może być mnóstwo. Niestety, zdiagnozowanie źródła waszych problemów to podstawa – w ten sposób będzie mogli ustalić plan działania.

 

# Dajcie sobie trochę oddechu

 

Możliwe, że on zaczął się irytować, ponieważ cały wolny czas spędzacie razem i dosłownie nie dajecie sobie ani chwili oddechu. Co zrobić w takim przypadku? Częściej wychodźcie solo, tylko z przyjaciółmi lub znajdźcie sobie jakieś hobby. Oczywiście, to wcale nie znaczy, że macie teraz każdą chwilę spędzać osobno. Wręcz przeciwnie – postarajcie się jednak znaleźć równowagę! :)

 

# Może wyjedziesz na krótką wycieczkę bez niego?

 

Weekend spędzony oddzielnie może dać wam czas na przemyślenie sytuacji i odpoczęcie od siebie. To naprawdę nic złego, że od czasu do czasu potrzebujecie krótkiego urlopu :) Naturalnie, jeśli coraz częściej będziecie woleli spędzać wolny czas z dala od siebie, wtedy powinniście mocno się zastanowić, czy wasz związek nie zmierza w złą stronę. Pamiętaj, że każdy z nas jest inny i wy możecie potrzebować trochę więcej wolności niż twoja przyjaciółka i jej facet. Nie porównuj się do innych.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Oto 7 fryzur, które skutecznie odst...
Oto 7 fryzur, które skutecznie odstraszają facetów! Zobacz czego nie lubią! Fot. Instagram @hairbyac_alcorn

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama