Reklama
Reklama

Jak powinien wyglądać idealny pocałunek francuski?

Jak powinien wyglądać idealny pocałunek francuski? Jak powinien wyglądać idealny pocałunek francuski?/ fot: Getty Image

Anna Majcher

30listopada2016

W ustach znajduje się cała masa zakończeń nerwowych, które budzą pożądanie. Chcesz by oszalał na twoim punkcie? Całuj go namiętnie!

Co to jest francuski pocałunek

Obdzierając opis z ciepłych słów, to po prostu nic innego jak pocałunek z językiem. Nie jest wiadome skąd pochodzi określenie francuski. Jedni mówią, że to oczywiste - Francja kojarzy się z miłością i seksem. Inni powołują się na historię - że w czasach I wojny światowej Francuzi intensywnie okazywali sobie uczucia, stąd pocałunek został opisany jako francuski. Niezależnie od pochodzenia, najważniejsza jest sztuka całowania "z języczkiem". Trzeba wiedzieć, jakie ruchy warg wzmagają intensywność doznań na każdym etapie pocałunku. A my to wiemy! I już piszemy...

 

Jak wygląda pocałunek francuski krok po kroku

Najkrócej mówiąc, instrukcja pocałunku mogłaby być taka: złączcie się wargami i pozwólcie swoim językom wirować i tańczyć ze sobą. Ale my chcemy by on jęczał z rozkoszy, prawda?

Zrób więc tak: 

1. Do krainy rozkoszy wprowadzaj go powolutku, im będzie wolniej, tym większa eksplozja nastąpi później. Obsyp jego twarz leciutkimi pocałunkami, ale pomiń usta.

2. Gdy jego podniecenie zacznie rosnąć, obrysuj mu usta swoim koniuszkiem języka. Facet będzie chciał złapać twoje wargi i mocno do nich przywrzeć ale nie pozwalaj mu na to. To ty dyktujesz tu warunki.

3. Teraz możecie całować się z otwartymi ustami, ale nadal bez języków. Chodzi o to, by doprowadzić go do stanu erotycznego wrzenia. A osiągniesz to poprzez zablokowanie jego pragnień.

4. Od czasu do czasu delikatnie ssij i leciutko przygryzaj jego dolną wargę. Daj mu znak by odwzajemnił się tym samym.

5. I teraz dochodzicie do sedna. Pochwyć jego język i zacznij go delikatnie ssać. Oplataj swoim językiem jego. Pozwól im wirować ze sobą we wszystkie możliwe sposoby.

6. Zmieniaj intensywność i głębokość pocałunków. Przez chwilę namiętnie całuj go z językiem, po czym przyciśnij otwarte usta do jego warg, jakbyś pragnęła pożreć go w całości. Potem wróć do pocałunków francuskich i tak na zmianę. Chodzi o to, by on nie mógł się domyślić co planujesz zrobić za chwilę. To jeszcze bardziej wzmoże jego apetyt na ciebie. I oto chodzi!

l
Reklama

Polecane wideo

Ciekawi cię co przyniesie przyszłoś...
Ciekawi cię co przyniesie przyszłość? Te gwiazdy też nie mogły oprzeć się pokusie. Niektórzy celebryci korzystają z wróżbitów w wyborze ról, inni partnerów życiowych a jeszcze inni by porozmawiać ze zmarłymi. O kim mowa? fot: www.instagram.com/fan_sarahjessicaparker/

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama