Reklama
Reklama

6 znaków, że on chce być z Tobą na poważnie

6 znaków, że on chce być z Tobą na poważnie 6 znaków, że on chce być z Tobą na poważnie fot. gettyimages.com

Matylda Duk

24listopada2016

Po tym poznasz, że on traktuje Wasz związek poważnie.

1. Poznałaś jego rodzinę

Nieważne jak się poznaliście i kiedy, jeśli on chce przedstawić Cię swoim rodzicom znaczy, że naprawdę myśli o Tobie poważnie. Kobieta powinna być dla mężczyzny dumą, a zabranie Cie żebyś poznała jego najbliższych jest na to świetnym dowodem.

 

2.Zaczyna mówić „my”, a nie „ja”.

Pewnie nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, ale ten bardzo subtelny znak może mieć ogromne znaczenie. Nagle zaczyna myśleć o „was” jako jedności. Wspólne plany i decyzje konsultuje z Tobą.

 

3.Mówi Ci, że Cię kocha.

Żaden mężczyzna nie mówi tego, jeśli naprawdę tak nie czuje. Jeśli te słowa padają, on naprawdę myśli o Tobie poważnie. Darzy Cię ogromnym uczuciem. Jeśli szukasz znaków, czy on traktuje Cie poważnie, ten na pewno jest jednym z najsilniejszych.

 

4.Często wspomina Wasze pierwsze spotkanie.

Pamięta i dokładnie wie, gdzie pierwszy raz Cię zobaczył. Ten moment w jego życiu jest dla niego ważny i najprawdopodobniej będzie go pamiętał bardzo długo.

 

5.Mówi o swojej przeszłości.

Nie ukrywa ważnych faktów ze swojej przeszłości, chce żebyś wiedziała o jego dotychczasowym życiu. To, że mówi Ci o swoich dotychczasowych doświadczeniach oznacza, że darzy Cię zaufaniem.

 

6. Traktuje Cię jak przyjaciela.

Oprócz romantycznych momentów, są też takie w których czujesz, że on chce uzyskać od Ciebie porady, zwierza Ci się. Twoja opinia jest dla niego bardzo ważna. Dajesz mu oparcie, a on wie, że może czuć się komfortową dzieląc się z Tobą swoimi zwierzeniami.

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Miejsce 5: dieta rozdzielna
Fot. G...
Miejsce 5: dieta rozdzielna Fot. Getty

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze