Reklama
Reklama

Jak zaskoczyć chłopaka w łóżku?

Jak zaskoczyć chłopaka w łóżku? Jak zaskoczyć chłopaka w łóżku?/fot.iStock

Magda Szymańska

01listopada2016

To wcale nie musi być takie trudne! :)

Chciałabyś wprowadzisz do waszej sypialni powiew świeżości? Macie dość nudnego seksu? Podpowiemy ci, jak możesz go KOMPLETNIE zaskoczyć :)

 

# Wyjdźcie z łóżka!

 

Owszem, tytuł jest trochę przewrotny :) Nie zapominajcie jednak, że macie też inne pomieszczenia w swoim mieszkaniu. Seks na kuchennym stole lub pralce może nieco ożywić wasze życie intymne...!

 

# Poszukaj pozycji seksualnych, których jeszcze nie próbowaliście

 

Niektóre z nich mogą was naprawdę zaskoczyć! Kupcie „Kamasutrę” i działajcie. Nie zapominaj jednak, że wiele z przedstawionych tam pozycji seksualnych wymaga całkiem niezłego rozciągnięcia i wygimnastykowania.

 

# A może szybki numerek?

 

Jeśli zazwyczaj kochacie się z grą wstępną, może tym razem zrobicie wyjątek i postawicie na „szybki numerek”? Wcześniej spróbuj go nakręcić pikantnymi SMS-ami... Napisz mu na co masz ochotę.

 

# Wypiszcie swoje największe fantazje seksualne

 

Rozmowy o seksie nadal was krępują. Zauważyłaś, że on po prostu wstydzi się powiedzieć ci, jakie są jego najmocniej skrywane fantazje? Może wypiszcie je na kartkach i dajcie drugiej stronie do przeczytania... :)

 

# Otwórz mu drzwi w samej bieliźnie

 

Scena jak z amerykańskiego filmu! Umówiliście się u ciebie? Jesteś sama i możecie sobie pozwolić na nieco więcej szaleństwa? Otwórz mu drzwi ubrana tylko w seksowną bieliznę, ale uważaj, żeby nikt więcej cię nie zobaczył! On na pewno będzie zaskoczony.

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

fot. Instagram @zacretz
fot. Instagram @zacretz

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama