Reklama
Reklama

Kilka nietypowych sposobów na powiedzenie "Kocham cię"

Kilka nietypowych sposobów na powiedzenie "Kocham cię" Kilka niekonwencjonalnych sposobów na powiedzenie "Kocham cię" / fot. "Dwie spłukane dziewczyny" (CBS)

Wioleta Pyśkiewicz

11listopada2016

Niektóre z nich potraktuj odrobinę z przymrużeniem oka ;)

Chciałabyś swojemu facetowi wyznać miłość,jednak czujesz, że na powiedzenie "Kocham cię" jest zbyt wcześnie i nie chcesz go wystraszyć? A może nie jesteś typem romantyczki i nie lubisz takich konwencjonalnych fraz? Zatem mamy dla ciebie rozwiązanie - te teksty sprawdzą się idealnie. Pamiętaj jednak, żeby nie podchodzić do nich aż nazbyt serio.

"Jesteś moim ulubiony człowiekiem"

Trochę w stylu tekstu numer 1 tylko z większą dawką sympatii. Jeśli przebił nawet Ryana Goslinga, to już poważna sprawa.

giphy.com

"Nienawidzę wszystkich oprócz ciebie"

Jesteś jak Max z serialu "Dwie spłukane dziewczyny", do świata podchodzisz z ogromnym dystansem i do mistrzostwa opanowałaś sztukę sarkazmu? Oto tekst idealny. Ten facet powinien się czuć naprawdę wyróżniony.

giphy.com

"Jesteś pierwszą i ostatnią osobą, o której myślę każdego dnia"

Ten tekst sugeruje, że jest on dla ciebie bardzo ważną osobą, a mimo to nie spowoduje niezręcznego momentu, kiedy na "Kocham cię" usłyszysz odpowiedź w postaci "Dziękuję". Sprawdzi się na początku waszej znajomości.

giphy.com

 

Zobacz także: W ten sposób twój facet okazuje ci miłość

 

"Nie miałabym nic przeciwko temu, żeby spędzić z tobą cały dzień"

Z kim mogłabyś przetrwać cały dzień bez znudzenia się tą osobą i podirytowania? Otóż z kimś, na kim ci bardzo zależy i w kim jesteś zakochana. Ten facet powinien o tym wiedzieć.

giphy.com

"Już wolałabym nie mieć Wi-Fi, niż nie być z tobą"

To bardzo znacząca deklaracja, zwłaszcza jeśli jesteś uzależniona od internetu. Zwyciężył z nowinkami na Facebooku, zdjęciami na Instagramie i twoimi ulubionymi blogami.

giphy.com

"Możesz zjeść ten ostatni kawałek pizzy"

Nikt ot tak po prostu nie oddaje ostatniego kawałka pizzy. Nigdy. Jeśli to nie jest miłość, to co nią jest?

giphy.com

 

l
Reklama

Polecane wideo

Nie tylko ludzie mają swoje sesji z...
Nie tylko ludzie mają swoje sesji zdjęciowe w stanie błogosławionym. Na pomysł zorganizowania takiej dla swoich pupili wpadała Amy Rients właścicielka golden retrievera, który zostanie szczęśliwym ojcem. Zobacz, jakie wyszły tego efekty.     Fot. facebook.com/Rientsphotography

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama