Reklama
Reklama

Powrót do lat 90. – wygraj kultowy model butów Reebok (lista laureatek)

Powrót do lat 90. – wygraj kultowy model butów Reebok (lista laureatek) fot. materiały prasowe

Anna Mierzejewska

13września2018

Reklamuje go Ariana Grande, a także nasza rodzima fighterka Joanna Jędrzejczyk!

Nowy model nawiązuje do kultowej ery w historii sneakersów -  kosmicznych konstrukcji oraz zaawansowanej amortyzacji. Reebok Rapide to przykład buta, przy którym projektanci odważyli się pójść własną, oryginalną drogą. To indywidualne podejście oraz niezależność wraz z Reebok celebruje supergwiazda - Ariana Grande. 

 

 

 

Reebok Rapide łączystyl retro z nowoczesną prostotą. Model inspirowany oryginalnym wzornictwem lat 90., wpisuje się w kultowe dziedzictwo marki Reebok, stawiając jednocześnie estetykę ponad zaawansowane technologie.

 

Ponadczasowość i autentyczność to cechy, które szczególnie ceni znana artystka i ambasadorka marki - Ariana Grande. Z zamiłowaniem do kultury najntisów oraz nieustannym wspieraniem indywidualności i odwagi, Grande, uosabia wszystko to czym są buty Reebok Rapide.

 

 

W związku z premierą tego modelu przygotowałyśmy dla was wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania są aż dwie pary butów Reebok Rapide! Co musicie zrobić, aby wygrać? Przede wszystkim przeczytać regulamin, wysłać specjalne oświadczenie i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

 

Jaki trend z lat 90. wspominasz najlepiej?

 

Odpowiedź koniecznie uzasadnijcie! Pracę konkursową wyślijcie na adres: cosmo.online@cosmo.pl do 18 września 2018, do 23:59:59.

 

Powodzenia!

 

 

 

 

Regulamin znajdziecie TUTAJ. 

 

 

 

 

 

Gratulujemy dwóm laureatkom - Edycie z Siemiatycze i Karolinie ze Szczecina! 

 

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Jak zawsze, jesteście BOSKIE!

 

 

 

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Z sieciówek: sukienki na sezon jesień-zima 2018/19 - zdjęcie 1

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama