Reklama
Reklama

Znamy laureatki konkursu “Lubię TAK!” - sprawdź, czy wygrałaś!

Znamy laureatki konkursu “Lubię TAK!” - sprawdź, czy wygrałaś!

Gratulujemy laureatkom!

Nasz konkurs “Lubię TAK!” właśnie dobiegł końca. Chciałyśmy, abyście pokazały nam, czym jest dla was feminizm przyjemności, i dlaczego warto uczynić z niego filozofię życia. Wasze prace bardzo nas zaskoczyły! Oglądanie każdej z nich było dla nas… prawdziwą przyjemnością!

 

Zobacz także: Lubię tak! Czym jest feminizm przyjemności?

 

Jury konkursowe miało niemały problem, aby spośród wszystkich zgłoszonych prac wybrać tylko 3 laureatki. Wykazałyście się prawdziwą kreatywnością, za co serdecznie dziękujemy! Przypomnijmy, że walczyłyście o naprawdę wyjątkowe nagrody.

 

 

NAGRODY

 

1 miejsce: Apple iPad Pro 10,5 cala

2 i 3 miejsce: Apple Pencil

 

LAUREATKI

 

Jury konkursowe zdecydowało, że laureatkami konkursu “Lubię TAK!” zostają:

 

1 miejsce: Katarzyna P., Warszawa

2 miejsce: Olga S., Gdańsk

3 miejsce: Kinga N., Bobowa

 

Dziękujemy za wszystkie prace i gratulujemy laureatkom!

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Wrzesień już za parę dni! Gorące la...
Wrzesień już za parę dni! Gorące lato wreszcie dobiega końca... Powoli szykujemy się na chłodniejsze dni, wyciągamy swetry z dna szafy i sprawdzamy, jakie trendy będą najmodniejsze w sezonie jesiennym 2018. Żegnając lato zawsze towarzyszy nam smutek, ale z drugiej strony czujemy pewną dozę ekscytacji, gdy rozpoczyna się jesień. Mamy poczucie, że zaczyna się coś zupełnie nowego. To też czas zmian jeśli chodzi o Gwiazdy. Jakie znaki zodiaku mogą liczyć na udany początek jesieni 2018 i będą cieszyć się korzystnym czasem we wrześniu? Czy jesteś wśród nich?   Wszystkie zdjęcia: Unsplash/iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze