Reklama
Reklama

Znamy laureatki konkursu “Lubię TAK!” - sprawdź, czy wygrałaś!

Znamy laureatki konkursu “Lubię TAK!” - sprawdź, czy wygrałaś!

Gratulujemy laureatkom!

Nasz konkurs “Lubię TAK!” właśnie dobiegł końca. Chciałyśmy, abyście pokazały nam, czym jest dla was feminizm przyjemności, i dlaczego warto uczynić z niego filozofię życia. Wasze prace bardzo nas zaskoczyły! Oglądanie każdej z nich było dla nas… prawdziwą przyjemnością!

 

Zobacz także: Lubię tak! Czym jest feminizm przyjemności?

 

Jury konkursowe miało niemały problem, aby spośród wszystkich zgłoszonych prac wybrać tylko 3 laureatki. Wykazałyście się prawdziwą kreatywnością, za co serdecznie dziękujemy! Przypomnijmy, że walczyłyście o naprawdę wyjątkowe nagrody.

 

 

NAGRODY

 

1 miejsce: Apple iPad Pro 10,5 cala

2 i 3 miejsce: Apple Pencil

 

LAUREATKI

 

Jury konkursowe zdecydowało, że laureatkami konkursu “Lubię TAK!” zostają:

 

1 miejsce: Katarzyna P., Warszawa

2 miejsce: Olga S., Gdańsk

3 miejsce: Kinga N., Bobowa

 

Dziękujemy za wszystkie prace i gratulujemy laureatkom!

 

 

l
Reklama

Polecane wideo

Wrzesień już za parę dni! Gorące la...
Wrzesień już za parę dni! Gorące lato wreszcie dobiega końca... Powoli szykujemy się na chłodniejsze dni, wyciągamy swetry z dna szafy i sprawdzamy, jakie trendy będą najmodniejsze w sezonie jesiennym 2018. Żegnając lato zawsze towarzyszy nam smutek, ale z drugiej strony czujemy pewną dozę ekscytacji, gdy rozpoczyna się jesień. Mamy poczucie, że zaczyna się coś zupełnie nowego. To też czas zmian jeśli chodzi o Gwiazdy. Jakie znaki zodiaku mogą liczyć na udany początek jesieni 2018 i będą cieszyć się korzystnym czasem we wrześniu? Czy jesteś wśród nich?   Wszystkie zdjęcia: Unsplash/iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze