Reklama
Reklama

Rozstrzygnięcie konkursu fit-influencer!

Rozstrzygnięcie konkursu fit-influencer! fot. redakcja

Anna Mierzejewska

06sierpnia2018

Nasz konkurs na najbardziej inspirującego fit-influencera w Polsce właśnie dobiegł końca. Dziękujemy Wam za tak pozytywny odbiór i ogrom komentarzy na naszym Instagramie.

Gratulujemy zwycięzcy konkursu, którym został Patryk Barglik! 
 
Niemniej jednak dziękujemy za współpracę również pozostałym uczestnikom: Michałowi Gronowskiemu, Jackowi Stefaniakowi, Michałowi Będźmirowskiemu, Pawłowi Leśnikowskiemu i Adamowi Piwko. Cieszymy się, że wzięli udział w naszym wyzwaniu, a współpraca z każdym z nich była dla nas przyjemnością.
 
Zestaw ubrań marki Reebok za najciekawszy komentarz z wyborem kandydata otrzymują:
 
1. @princess_on_a_horse
2. @asiabres_
3. @patrykptakphotography
 
 
l
Reklama

Polecane wideo

Nie wszyscy ludzie nadają się do te...
Nie wszyscy ludzie nadają się do tego, by zbudować poważny związek. Przeszkadzają im w tym różnorakie ograniczenia. Dla jednych będzie to strach, dla innych zbyt wygórowane oczekiwania wobec partnera, jeszcze inni znajdą zupełnie inne powody, które mają tłumaczyć ich niechęć do zaangażowania i zbudowania z kimś trwałej relacji. Niektóre znaki zodiaku po prostu nie są stworzone do tego, żeby wejść w poważny związek. Jeżeli tego oczekujesz, powinnaś wystrzegać się mężczyzn spod znaków zodiaku z listy poniżej - unikniesz rozczarowania!   Wszystkie zdjęcia: iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze