Reklama
Reklama

WYNIKI: wygraj książkę "W przyszłym roku w Jerozolimie"

WYNIKI: wygraj książkę "W przyszłym roku w Jerozolimie" Wygraj książkę "W przyszłym roku w Jerozolimie"
TAGI: książki

Ada Rusin

27grudnia2016

5 książek do rozdania

"W przyszłym roku w Jerozolimie"

Warszawa, Petersburg, Paryż…

Samuel Zuker nie znalazł tam szczęścia. Musiał uciekać – przed pogromami, prześladowaniami carskiej ochrany, przed pustką. Wygląda na to, że na kupionym kawałku ziemi w pobliżu Jerozolimy wreszcie odnajdzie swoje miejsce na świecie. I że nic nie zniszczy przyjaźni łączącej go z Ahmedem Ziadem, którego rodzina od dawna tę ziemię dzierżawiła.

Ponad pół wieku później Marian Miller przyjeżdża do Izraela, żeby przygotować raport na temat terenów okupowanych. Jedną z osób, z którymi rozmawia, jest syn Samuela, który ma jej wiele do powiedzenia. Ale też mnóstwo do ukrycia. Podobnie jak ona.
 
Ta intrygująca saga rodzinna, w której kulminacyjne wydarzenia przypadają na rok 1948, jest najambitniejszą jak dotąd powieścią Julii Navarro. To powieść szkatułkowa, której karty zaludniają postacie z krwi i kości, biorące własne przeznaczenie w swoje ręce, spełniające marzenia i walczące o życie.

 

 

Laureaci

Janusz F., Suchy Dąb

Agnieszka D., Karwiany

Filip R., Śrem

Emilia G., Serock

Izabela G., Górowo Iławieckie

 

Regulamin

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Szukasz książki, która będzie ideal...
Szukasz książki, która będzie idealnym prezentem dla kogoś bliskiego? Wybrałyśmy kilka różnych książek, które z pewnością spodobają się obdarowanej osobie. Fot. iStock

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze