Reklama
Reklama

Wygraj podwójną wejściówkę na HUSH WARSAW

Wygraj podwójną wejściówkę na HUSH WARSAW Wygraj podwójną wejściówkę na HUSH WARSAW

Ada Rusin

02grudnia2016

Aż 10 podwójnych zaproszeń do rozdania

10. edycja HUSH WARSAW

 

HUSH WARSAW odbędzie się w Warszawie już po raz dziesiąty! Z okazji okrągłego jubileuszu HUSH podsumowuje kilka lat rozwoju rynku mody autorskiej w Polsce i na Stadionie PGE Narodowym, zaprezentuje aż 120 marek ubrań i dodatków.

 

Jubileuszowy HUSH to marki, które już znacie i cenicie za jakość i dobry design jak również marki, które wystartowały z nową energią i odważnie zdobywają już nie tylko polski rynek. Tym razem zobaczycie blisko 40 nowości w tym nowe marki bielizny, obuwia i bogatą ofertę biżuterii. Szykujcie też miejsce w zimowych garderobach na nowe kolekcje marek, na które najbardziej czekacie: CARDIO BUNNY, BLESSUS BY MICHAEL HEKMAT, ESTBY ES., BYNAMESAKKE, THE ODDER SIDE, LOUS WARSAW, MOLEHILL czy MUSCAT.

 

HUSH WARSAW po raz dziesiąty to nie tylko modowe nowości. Po raz pierwszy na HUSH powstanie zmysłowa i pachnąca strefa HUSH BeautyTrends, w której znajdziecie znane i bardziej niszowe marki kosmetyków naturalnych. Na wszystkich wielbicieli kosmetycznych nowinek czekają m.in. Kiehl’s, Urban Decay, Phenome, Naturativ, Yope, Kosmetyki Dla, Hagi czy GLOV.

 

Na tym lista atrakcji się nie kończy, dodatkowo wspólnie z marką Samsung przygotowaliśmy specjalną strefę, w której napijecie się smacznej kawy, poznacie najnowsze trendy ze świata technologii i będziecie mogli wygrać torbę z imitowanej edycji-BusyMonday dla Samsung.

 

10. Edycja HUSH Warsaw

10- 11 grudnia/ STADION PGE NARODOWY

sobota: 11.00- 19.00, niedziela: 11.00-18.00

 

Wygraj podwójną wejściówkę na HUSH WARSAW

 

Chcesz iść na targi HUSH WARSAW? Mamy aż 10 podwójnych wejściówek do rozdania. Napisz nam, co chciałabyś kupić na targach - najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy! Odpowiedź wraz z danymi wyślij na cosmo.online@cosmo.pl do 7 grudnia.

Wejściówki do odbioru przy wejściu na targi.

Regulamin

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Szukasz prezentu dla najlepszej prz...
Szukasz prezentu dla najlepszej przyjaciółki, mamy albo siostry? A może inspiracji na prezent, który sama chciałabyś dostać? Podpowiadamy, co w tym roku warto sprezentować.

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama