Reklama
Reklama

Wygraj płytę z największymi hitami FEEL "The Best"!

Wygraj płytę z największymi hitami FEEL "The Best"! Nowy album FEEL "the Best" jest po prostu... the best! (zdj. mat. prasowe)

Chcesz stać się szczęśliwą posiadaczką najnowszego albumu zespołu FEEL z ich megahitami? Weź udział w naszym konkursie!

Z okazji 10-lecia zespół wydał krążek "Feel the Best". - Płytę tworzyliśmy razem. Oprócz obecnego w studiu Michała Nowaka, trzeba wspomnieć Michała Opalińskiego (perkusja), Łukasza Kożucha (klawisze), Jana Kidawę (gitara), Pawła Pawłowskiego i całą wspaniałą ekipę, która z nami jeździ - jak mówił Piotr Kupicha w jednym z wywiadów.

 

 

 - My wszyscy w zespole lubimy zdrowy styl życia i optymistyczne piosenki. I oby jak najdłużej! Żebyśmy mogli przez kolejne 10, 20 lat grać i dorównywać tym największym - podsumowywał jubileusz grupy Feel wokalista - Piotr Kupicha.

Po raz pierwszy na jednym krążku można usłyszeć największe przeboje zespołu, a ponadto – premierowe piosenki, niewydane wcześniej na żadnym albumie, w tym hit lata 2016 "Swoje szczęście znam", który uzyskał status Złotego Singla. 

 

Jeśli chcesz zdobyć album FEEL "The Best", odpowiedz na pytanie: 

"Z jaką popularną polską wokalistką chciałabyś zobaczyć Piotra Kupichę w duecie i dlaczego?"

Odpowiedzi przesyłaj mejlem na cosmo@cosmo.pl do 12.12.2016. Podaj swoje imię, nazwisko, telefon i dokładny adres. 

Nagrodzimy autorki 5 najciekawszych odpowiedzi. 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Większość grudniowych wieczor&oacut...
Większość grudniowych wieczorów najchętniej spędziłybyśmy w kinie. Wszystko dlatego, że w tym miesiącu na ekranach pojawią długo wyczekiwane produkcje. Na co zdecydowanie warto się wybrać do kina?

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze