Reklama
Reklama

WYNIKI: wygraj zaproszenia do "Szkoły żon i (… nie żon)” do Ostródy

WYNIKI: wygraj zaproszenia do "Szkoły żon i (… nie żon)” do Ostródy

Ada Rusin

08grudnia2016

Zajęcia w „Szkole żon i ( …nie żon)”

„Szkoła żon i nie - żon” to pomysł przeniesienia szkoły opisywanej w powieści „Szkoła Żon”  Magdaleny Witkiewicz w realne życie. Bohaterki powieści jadą do luksusowego hotelu z daleka od szumu cywilizacji, by w przyjaznym gronie, pod okiem wyjątkowych nauczycieli poznawać swoje prawdziwe ja. 

 

I tak też jest w Naszej Szkole, która powstała z inicjatywy autorki powieści "Szkoła żon" Magdaleny Witkiewicz oraz społeczności nudoodporne.pl i została objęta patronatem Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu. Ma na celu motywowanie kobiet do pozytywnych zmian w myśleniu o sobie, o partnerstwie i własnej sprawczości. Ta inicjatywa pomoże wielu kobietom inaczej spojrzeć na swoje możliwości, pokaże jak wiele zależy od ich myślenia, nauczy jak być szczęśliwą i pozwoli rozwinąć skrzydła.

I Edycję "Szkoły żon i nie - żon” poprzedzamy cyklem eventów wieczorowa "Szkoła żon i nie - żon" w następujących miastach: pierwszy odbył się w Elblągu 23.09.2016, kolejny w Gdańsku 21.10.2016, teraz Ostróda Hotel Willa Port Art & BUSINESS 9.12.2016, następnie Poznań i Bydgoszcz.

Zajęcia w wieczorowej  „Szkole żon i nie - żon” poprowadzą: Magdalena Witkiewicz  - opowie o tym, jak być ekspertem od happy endów, Ewa Makowska  - poprowadzi zajęcia z przysposobienia obronnego, i nauczy Was jak się bronić przed złym nastrojem i negatywnymi myślami , Joanna Keszka - podpowie jak zatroszczyć się o swoje prawo do dokonywania własnych wyborów seksualnych i do podążania za własnymi potrzebami zarówno w seksie,  jak i w życiu, Kasia Dziewulska specjalistka od make-up przypomni kobietom, że są piękne, a Kasia Gapska na fotografiach uwieczni towarzyszące im emocje. Po takiej dawce pozytywnej energii każda z Pań zacznie uśmiechać się do wszystkich wokół (do lustra też!!!), zrozumie męski punkt widzenia i uwierzy w happy endy. Wszystko to w przepięknych wnętrzach luksusowych hoteli.

Wielki finał i zarazem I edycja "Szkoły żon i nie - żon” w Talaria SPA 6-12 marca 2017. W ciągu 7 –dniowego pobytu w Talaria SPA Panie odbędą cykl zajęć: z coachem dotyczących poczucia własnej wartości, z seksuologiem, trenerem personalnym, spotkają się  z pisarką Magdaleną Witkiewicz i odbędą o rozmowy o kobiecych pragnieniach, przejdą kurs w szkole makijażu z Kasią Dziewulską, nauczą się chodzić na szpilkach i gotować z miłością, odbędą zmysłową sesję zdjęciową (dla odważnych akty) z Kasią Gapską, będą mogły korzystać z dobrodziejstw hotelowego SPA.

 

Wyniki

Na zajęcia zapraszamy Joannę P.

 

 

Laureatki otrzymają:

  • - podwójne zaproszenie do "Szkoły żon i (… nie żon)” (do wykorzystania na zajęcia w Ostródzie 09.12.2016)
  • - książkę "Szkoła żon" z autografem Magdaleny Witkiewicz
  • - zestaw kosmetyków AA Oil Infusion
  • - świąteczne czekoladki Chocolissimo

 

 

 

Regulamin

 

Reklama
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama