Reklama
Reklama

W taki sposób Merkury w retrogradacji pokazuje, że twój ex chce do ciebie wrócić

W taki sposób Merkury w retrogradacji pokazuje, że twój ex chce do ciebie wrócić fot. Getty Images

Paulina Szestowicka

12lipca2019

Teraz nie możesz już powiedzieć, że cię nie ostrzegaliśmy. Na wszelki wypadek nie sprawdzaj skrzynki na FB i IG.

Zazwyczaj jest tak, że staramy się unikać naszych byłych za wszelką cenę. Jednak od czasu do czasu planety wprowadzają chaos do naszego życia i sytuacja nieco się komplikuje. 

Dokładnie 7 lipca Merkury rozpoczął swoją (pozorną) wsteczną wędrówkę po niebie. Przez retrogradacje, bo tak nazywa się to zjawisko w astrologii, możemy czuć, że wszystko zmierza w odwrotnym kierunku niż tego chcemy. Dodatkowo, jak za dotknięciem magicznej różdżki, włączyła się nam nostalgia i jakby chętniej rozpamiętujemy to, co już za nami. Także związki.

Twój ex będzie próbował nawiązać z tobą kontakt. Oczywiście każdy znak zodiaku będzie "kuszony" na inny sposób, ale bez względu na to, jak bardzo będzie się nam to wydawało urocze i zachęcające, powinniśmy się trzymać od naszego byłego daleko. Jeżeli masz wrażenie, że mimo wszystko powrót do ex jest dobrym pomysłem, poczekaj ze wszystkimi decyzjami do 31 lipca, kiedy Merkury znowu wskoczy na właściwe tory. Gwarantuję ci, że wtedy spojrzysz na wszystko z zupełnie innej strony. 

A jakbyś zapomniała, jak sobie radzić w ogólnym życiu w czasie retrogradacji Merkurego, przeczytaj ten artykuł: Merkury znowu retrograduje. Jak obrócić to na swoją korzyść?

Jak twój były ci pokaże, że chce do ciebie wrócić?

Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Baran może się zdziwić, jak jego ex jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Nagle z Facebooka i Instagrama dowie się o nowych osiągnięciach, awansach, zakupach, podbojach... Długo by wymieniać! Bezsprzecznie NIKT nie jest takim człowiekiem sukcesu, jak jego były. Włącza ci się nutka rywalizacji, żeby od razu mu udowodnić, że u ciebie też wszystko jest EKSTRA. 

Byk nagle zrozumie, że jego były partner jest prawdziwym smakoszem. Naprawdę? Dopiero TERAZ zauważyłaś, jaki jest z niego foodies? Oj, daj spokój. Jego zaproszenia na spacer po nowych knajpkach to tylko pretekst, żeby się z tobą spotkać i znowu namieszać ci w głowie. Jeżeli tak bardzo masz ochotę wyskoczyć do restauracji, lepiej zarezerwuj stolik dla jednej osoby.

Bliźnięta były bardzo cierpliwe i czekały na odpowiedni moment, żeby znowu móc porozmawiać ze swoim ex. Jakoś tak DZIWNIE się zdarzyło, że nagle zaczęły dostawać dużo nowych powiadomień na Facebooku i prywatnych wiadomości na Instagramie. Zabawne komiksy, memy, krótkie rymowanki - twój były nie przebiera w środkach. Jeżeli masz zamiar odpisać na te zaczepki, lepiej już wyrzuć telefon do kosza. Nic z tego dobrego nie wyniknie. 

Raki są bardzo wrażliwe i bardzo niechętnie wychodzą ze swojej skorupy. Jeżeli to robią, muszą mieć ku temu bardzo dobry powód. I na pewno wydaje ci się, że takim jest to, że twój były napisał ci, że NIKT go nie rozumie tak jak ty. Twoje serce od razu zapragnęło ruszyć mu na ratunek. Jednak pamiętaj, że finalnie to zawsze ty decydujesz, kto zawładnie twoimi uczuciami i nie musisz się rzucać w ramiona kogoś, kto wzbudza w tobie współczucie. 

Lew, Panna, Waga, Skorpion

Lew jest zodiakalnym królem, dlatego często rzucasz się na to, co chodź trochę sprawi, że poczujesz, że jesteś w centrum zainteresowania. Merkury w retrogradacji i na to ma rozwiązanie! Nie zdziw się, jeżeli dostaniesz od swojego byłego coś bardzo osobistego, np. cytat z twoje ulubionej książki albo zdjęcie miejsca, do którego często chodziliście razem.  Kuszące, ale staraj się stąpać twardo na ziemi. 

Panna powinna się spodziewać, że dostanie szczegółową analizę zakończonego związku. Oczywiście będzie też zawierać serię usprawiedliwień oraz wymówek. Na pierwszy rzut oka wszystko będzie wydawać się sensowne i bardzo przemyślane, ale to tylko pozory. Nie rób kroku wstecz. Wystarczy, że Merkury się cofa. 

Waga musi się przygotować na popis dyplomacji i harmonii. Twój były nigdy nie był tak uroczy jak teraz, prawda? Możesz ulec pokusie, żeby być dla niego równie miłą. Jeżeli będziesz w to grać, za kilka tygodni przekonasz się, że to wszystko było tylko iluzją i tak naprawdę jedyne co twój ex ostatnio zrobił to zaburzył twoją równowagę, o którą tak walczyłaś po rozstaniu. Chyba nie warto burzyć tego, co budowało się z takim trudem?

Skorpiony zawsze są podatne na historie pełne tajemnic i zagadek. Wiem, że uważasz, że nie ma lepszego kochanka niż ten, który komunikuje się w sposób pełen niedopowiedzeń oraz dwuznaczności... TERAZ wydaje ci się to jeszcze bardziej seksowne niż zawsze. Oj, możesz boleśnie się przekonać, że to jest strata twojego czasu. Naprawdę nie widzisz, że płomień waszej miłości już przygasł?

Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Strzelec jest zawsze gotowy na ekscytującą podróż (najlepiej daleką i egzotyczną), ale zdecydowanie nie powinnaś nigdzie jechać ze swoim byłym.  Tak, tak, wiem, nikt cię nie zna tak jak on i mogłabyś naprawdę odpocząć. Bla, bla, bla. To nie jest prawda. Jeżeli masz ochotę na relaks to skup się na tym, żeby mieć spokojną głowę. Twój ex nie ma nic do tego. Wręcz przeciwnie, może tylko namieszać.

Koziorożec lada moment otrzyma skomplikowane wykresy i analizy powodów, dla których ZNOWU warto być razem. Oczywiście, docenisz ciężką pracę jaką ktoś dla ciebie wykonał. To wszystko jest tak BARDZO przekonywujące, prawda? Ale daj sobie kilka tygodni na zastanowienie, zanim "podpiszesz" nową umowę. 

Wodnik jest ekscentrycznym, swobodnym myślicielem, który potrzebuje żyć wbrew wszelkim zasadom. Nie zdziw się, jeżeli nagle zaczniesz wpadać na swojego byłego w trakcie drogi do pracy czy na spacerze z psem. Wygląda na to, że chyba masz stalkera... Powinnaś pilnować swoich granic i dbać o siebie. 

Ryby są bardzo uduchowione i nie powinno nikogo dziwić, że w trakcie retrogradacji Merkurego będą każdej nocy śnić o swoim byłym facecie. Pamiętaj tylko, że marzenia senne tak naprawdę nie są o innych ludziach, tylko o tobie i pokazują twoje pragnienia. Jeżeli w śnie spotykasz się z ex to nie znaczy, że od razu masz biec z nim na randkę. Myśl o tym co będzie, a nie o tym, co było.

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama