Reklama
Reklama

Twój znak zodiaku mówi, jaką masz szansę znaleźć miłość na Tinderze

Twój znak zodiaku mówi, jaką masz szansę znaleźć miłość na Tinderze fot. Getty Images

Paulina Szestowicka

11lipca2019

Przeprowadzono badania i sprawdzono, które osoby cieszą się największą popularnością w tej aplikacji. Sprawdź, na którym miejscu jest twój znak zodiaku.

Czy powinnaś dzisiaj zapytać swojego szefa o podwyżkę? Czy to jest dobry moment, żeby zagadać do tego przystojniaka? Czy to już czas, żeby powiedzieć jemu "tak"? Jeżeli zadajesz sobie te i milion innych pytań - sprawdź swój horoskop. ;) 

Oczywiście nie traktuj tego zbyt serio, ponieważ większość astrologicznych porad bazuje jedynie na pozycji Słońca w twoim kosmogramie, a to zdecydowanie zbyt mało, żeby móc wyrokować o ważnych rzeczach w twoim życiu. Jednak póki traktujemy horoskopy jako miłą lekturę do porannej kawy - wszystko jest ok. 

Nic tak do siebie nie pasuje jak astrologia i miłość. Nie bez powodu mówi się, że jest zapisana w gwiazdach. Ale żeby znaleźć tego jedynego, powinnyśmy jednak patrzeć nie w niebo, tylko mieć oczy dookoła głowy. Jeżeli nadal nie znalazłaś ciekawego obiektu westchnień, może powinnaś zainstalować Tindera? Uwierz mi, przy odrobinie chęci (i szczęścia) znajdziesz tam naprawdę spoko kolesi, którzy niekoniecznie szukają przygód (nie żadne FWB czy ONS), ale rozglądają się za fajnymi dziewczynami, z którymi mogą pójść do kina lub na kolację. 

Skorpion? Daję w prawo!

Wracając do astrologii. Tinder przeprowadził badania użytkowników i wziął pod lupę ich znaki zodiaku. Okazało się, że niektóre z nich cieszą się większą popularnością niż inne. Nie, wcale nie chodzi o to, że ktoś napisał w swoim BIO, że jest Lwem. Chodzi o fazy zodiaku, w których urodziły się dane osoby - po prostu mają w sobie "to coś" co sprawia, że dostają więcej lajków.

Jeżeli chodzi o kobiety, pierwszeństwo mają te spod znaku Skorpiona i Lwa. Jak widać, mężczyźni lubią odrobinę tajemniczości (chodzi o te pierwsze) i pewność siebie (mowa o tych drugich). Natomiast serca pań należą do facetów spod znaku ziemskiego - Byka. Dalej znaleźli się ci urodzeni w fazie Panny, Ryb i Wodnika. Czyli jednak ci wrażliwi mają szansę się przebić na Tinderze. 

Jeżeli się zastanawiasz, czy warto dodać do swojego opisu na Tinderze znak zodiaku - warto! Jeżeli nawet twój nie znajduje się w "top 3" to będzie przynajmniej pretekstem do rozmowy, kiedy już będziesz mieć z kimś "parę". 

P.S. Przeczytaj też newsa: Szukasz pary na Tinderze? Wiemy, co musisz dodać w opisie, żeby mieć więcej lajków

Najpopularniejsze znaki zodiaku na Tinderze

Kobiety

1. Skorpion
2. Lew
3. Byk
4. Rak
5. Panna
6. Koziorożec
7. Bliźnięta
8. Wodnik
9. Waga
10. Baran
11. Strzelec
12. Ryby

Mężczyźni

1. Byk
2. Panna
3. Ryby
4. Wodnik
5. Waga
6. Skorpion
7. Baran
8. Lew
9. Bliźnięta
10. Rak
11. Strzelec
12. Koziorożec 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama