Reklama
Reklama

Nie wiesz, czy mu ufać? Zobacz, jak często zdradzają mężczyźni spod różnych znaków zodiaku

Nie wiesz, czy mu ufać? Zobacz, jak często zdradzają mężczyźni spod różnych znaków zodiaku fot. Getty Images

Paulina Szestowicka

10lipca2019

Przeprowadzono badania i patrząc na ich wyniki, powiedzmy sobie wprost - niektórzy mają więcej na sumieniu niż inni. A twój partner? Spod jakiego jest znaku?

Ok, powiedzmy sobie szczerze, że to, czy ktoś jest kłamczuchem czy nie, nie zależy tylko od znaku zodiaku. Żeby przekonać się, kto ma jakie podejście do mówienia (nie)prawdy, powinniśmy sporządzić jego kosmogram (horoskop urodzeniowy).

Ale kto nam zabroni bawić się tym tematem i zastanowić się jedynie na podstawie położenia Słońca, kto i jak zdradza partnera? Takie badania przeprowadził EduBirdie. Żeby było jasne - poniższe wskazówki tyczą się tylko wyłącznie mężczyzn. Przecież tobie nie zdarza się skakać w bok, prawda?! 

Którzy mężczyźni zdradzają? ;) 

Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Barany są impulsywne i bywają szalone. I uwaga! Aż 34% osób spod tego znaku zodiaku przyznało, że chociaż raz zdradziło partnera. Ufają swojemu instynktowi, więc jak tylko czują, że usuwa im się grunt spod nóg, rzucą na wszelki wypadek kilka ściem, żeby tylko nikt nie dowiedział się, jak było naprawdę - zwłaszcza, jak było na randce z "tą drugą".

Zupełnie inaczej mają Byki, które są czułe, romantyczne i będą robić słodkie miny, żeby tylko nie przyznać się do kłamstwa. Tylko 17% osób spod tego znaku przyznało się do tego, że w ostatnim czasie oszukało partnera. Zdecydowana większość Byków wierzy w monogamię. Brzmi chyba jak dobry materiał na męża, prawda?

Bliźnięta to trudny temat, ponieważ z zasady preferują luźne relacje. 31% z nich regularnie flirtuje z innymi osobami. Jeżeli zastanawiasz się nad związkiem spod tego znaku zodiaku, musisz wiedzieć, że twoje nerwy muszą być ze stali, a twoja cierpliwość wręcz anielska. Jeżeli wiesz, że nie zaakceptujesz takiego zachowania, lepiej odpuść już na samym początku.

Raki są kochane, czułe i uwielbiają wtulać się w ramiona tylko jednej osoby. Jedynie 13% osób spod tego znaku zodiaku zaznaczyło w ankiecie odpowiedź: "Tak, zdradziłem". Jeżeli szukasz wiernego, oddanego partnera - szukaj tego, który urodził się pod koniec czerwca lub na początku lipca. 

Lew, Panna, Waga, Skorpion

Lwy mają tyle samo na sumieniu ile mają Barany. 36%! Aż tyle osób "dało się ponieść" i zaryzykowało skok w bok. Wiemy, że osoby spod tego znaku zodiaku mają tendencję do "dram" i chętnie wywołują sytuacje kryzysowe życiu, ale żeby od razu krzywdzić drugą osobę? Może lepiej poszukaj innego faceta. 

Oto ideał! Mężczyźni spod znaku Panny prawie nie zdradzają. Jedynie 6% z nich ma coś na sumieniu. Mało, prawda? Jeżeli nie możesz zdecydować się, z którym facetem masz się teraz spotykać, szukaj tego, który ma w sobie więcej cech Panny. Będziesz mogła zapomnieć o romansach i flirtach na boku. Brzmi super, prawda? 

Waga trzyma poziom! Tylko 7% osób, które urodziły się pod tym znakiem zodiaku, miało ochotę skoczyć w bok. Biorąc pod uwagę, że tylko o tym myślały, a nie myślały i od razu to zrobiły, to naprawdę bardzo, bardzo dobry wynik. 

Skorpiony są zaborcze i niechętnie dzielą się partnerem. Dlatego też sami nie dzielą swojego łóżka z więcej niż jedną osobą. No, chyba że akurat trafiłaś na kogoś z tych 9%, które w badaniu otwarcie przyznało, że zaliczyło przelotną przygodę. Ale to i tak naprawdę dobry wynik!

Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Strzelce są ekstrawertyczne i ich tendencja do zdradzania jest już bardziej niż wielce prawdopodobna. Aż 23% mężczyzn spod tego znaku zaliczyło skok w bok zupełnie nie myśląc o konsekwencjach. Niestety, to też osoby, którym wyjątkowo często zdarza się koloryzować i kłamać. Po co ci to?

Koziorożce jak chcą to potrafią dochować wierności. Jedynie 11% z nich przyznaje, że nie są zwolennikami monogamii. To znak, który wyróżnia się sporą potrzebą niezależności, więc zważywszy na tą cechę i tak ten wynik nie jest najgorszy, prawda? Jeżeli jesteś w relacji z Koziorożcem, daj mu przestrzeń.

Wodniki wydają się wolnymi duchami, ale tak naprawdę, kiedy już się zakochają, nie widzą świata poza tą jedną, jedyną osobą. Jedynie 10% z nich ma problem z dochowaniem wierności. I ważne jest to, że nie zawsze definiują zdradę jako skok w bok - dla nich to już nawet rozmowa na Facebooku z osobą, która podoba im się bardziej niż ktokolwiek inny. 

Ryby też nie wypadają źle w tym zestawieniu. Z reguły są empatyczne, wrażliwe i jedynie 12% z nich zdarza się zdradzić partnera lub chociaż pomyśleć, że mogłyby to zrobić. Biorąc pod uwagę to, co potrafią Barany i Lwy, ich wynik jest naprawdę niezły! 

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama