Reklama
Reklama

Te znaki zodiaku będą miały ciężko w sezonie Raka. Ale wszystko jest po coś, prawda?

Te znaki zodiaku będą miały ciężko w sezonie Raka. Ale wszystko jest po coś, prawda? fot. Getty Images

Paulina Szestowicka

09lipca2019

Te cztery znaki zodiaku będą miały ciężko w sezonie Raka

Słońce przebywa w Raku (więcej informacji znajdziesz w tym artykule: Słońce wchodzi do znaku Raka. To najtrudniejszy miesiąc w tym roku) i chociaż mogłoby to sugerować bardzo miły okres, wcale tak nie jest. 

Lipiec to przede wszystkim dwa zaćmienia - Słońca i Księżyca (zobacz: To najważniejsze wydarzenie astrologiczne w tym roku. Wydarzenia wyznaczą kierunek na kolejne lata). A także retrogradujące Merkury oraz Chiron (przeczytaj: Merkury znowu retrograduje. Jak obrócić to na swoją korzyść?).

Cały czas są w ruchu wstecznym też Neptun, Saturn i Jowisz. Dzieje się, prawda? Mam jednak nadzieję, że chodź trochę poczujesz wpływ Raka - zwolnisz tempo życia, spędzisz kilka wieczorów w domu na kanapie (jedząc pizzę) i pospacerujesz z ukochanym (albo chociaż ktoś miły zaprosi cię na randkę). 

Jesteś spod znaku Panny lub Byka? Szczęściara!

To szczególny czas ze względu na obecność Północnego Węzła Księżycowego i Marsa. Ich energia zwróci naszą uwagę na walce o równouprawnienie, prawa kobiet i władzę. Brzmi poważnie! To tylko podkreśla, że w lipcu o wiele częściej będziemy poruszać tematy polityczne i społeczne niż zwierzać się z trosk sercowych naszym przyjaciółkom. To może być dla ciebie zaskakujące, ale archetypowy Rak nie tylko jest kobiecy i strachliwy. Jak wszystko w astrologii (i w życiu), ma też drugą stronę, która jest bardzo waleczna i zdecydowana. 

To trudne tygodnie dla osób spod znaku Raka (zwłaszcza dla urodzonych między 1 a 3 lipca), Koziorożca, Barana i Wagi. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, bądź przygotowana na silny przypływ energii, który niejednokrotnie może się skończyć typową "dramą".

O wiele lepiej będą się czuć urodzeniowe Panny i Byki, które najwięcej skorzystają na panującej aurze - będą pewne siebie, poczują, że los im sprzyja. Mowa o tobie? Super! Czekają cię naprawdę miłe tygodnie. I to są wakacje!

fot. Getty Images

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama