Reklama
Reklama

Horoskop na nowy tydzień. Co cię czeka między 8 a 14 lipca?

Horoskop na nowy tydzień. Co cię czeka między 8 a 14 lipca? fot. istock.com

Czekają nas dwie ważne opozycje, więc kolejne dni na pewno nie będą należeć do najspokojniejszych.

W tym tygodniu możesz mieć problem z autorytetami przez wtorkową opozycję między Słońcem w Raku, a Saturnem w Koziorożcu. Na szczęście czeka cię tylko napięcie, ale też odrobina luzu dzięki aspektom między Słońcem a Neptunem w Rybach.

W niedzielę będzie miała miejsce kolejna opozycja - tym razem między Plutonem w Koziorożcu a Słońce, więc przygotuj się na ewentualne rozczarowania. Możesz też mieć wrażenie, że bardziej niż kiedykolwiek jesteś podatna na zranienia.

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku

Baran, Byk, Bliźnięta, Rak

Baran będą musiały się nieźle nagimnastykować we wtorek w pracy i udowodnić, że naprawdę pracuje. W środę będzie miał dobry czas na zajęcie się sobą. Niedziela przyniesie nowe pomysły na projekty w pracy, które warto wdrożyć. 

Byk będzie chciał wyjść spoza swoją strefę komfortu, mimo, że nie będzie czuł się bardzo pewnie. W połowie tygodnia powinien odezwać się do znajomych i porozmawiać. Końcówka tygodnia przyniesie małe konflikty, więc warto skupić się na tym, co naprawdę daje mu radość.

Bliźnięta poczują się potrzebne, ponieważ ktoś dla nich ważny, będzie potrzebować trudnej rozmowy. Powinny być gotowe wysłuchać drugiej strony bez dodawania swoich trzech groszy. W środę nastąpi przełom w pracy i powinny wtedy słuchać swojej intuicji. W niedziele warto spotkać się i dokończyć sprawy z początku tygodnia. 

Rak poczuje potrzebę romansu, a wtorkowa opozycja pomoże płynąć myślom i emocjom w kierunku prawdziwej miłości. Środa będzie bardzo optymistyczna i zachęci do snucia planów. Niedziela będzie bardzo seksowna - warto spotkać się z tym, kto cię pociąga i wykorzystać sprzyjającą aurę.

Lew, Panna, Waga, Skorpion

Lew może mieć problemy ze zdrowiem, dlatego na początku tygodnia powinien bardziej niż zazwyczaj dbać o swoją dobrą kondycję. Środa będzie sprzyjać miłosnym uniesieniom. Niedziela ponownie skieruje uwagę na samopoczucie, więc warto zrobić coś dla swojego ducha i ciała. 

Panna przekona się, czy jej przyjaciele wydobywają z niej to co najlepsze, czy może jednak to, co najgorsze. Skup się na tym, co pozytywne. Rozmawiaj z bliskimi osobami, a przekonasz się, jak wielką wartość wnosisz do ich życia. 

Waga w końcu pokaże swoją delikatną, emocjonalną stronę także w pracy. Dąży do sukcesu, a teraz wydaje się on bardziej osiągalny niż kiedykolwiek. Warto skupić się na pracy pod koniec tygodnia, kiedy zapadną ważne decyzje. 

Skorpion będzie żył w chaosie, dlatego nic nie powinien brać na poważne. Dopiero w drugiej połowie tygodnia poczuje większe zaufanie do swoich decyzji. Weekend zapowiada się bardzo uczynnie, ponieważ ktoś z bliskich będzie potrzebować twojego wsparcia. 

Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Strzelec uwolni się od negatywnych emocji i zacznie mieć do wszystkiego zdrowy dystans. Może liczyć na emocjonalne wsparcie przyjaciół. Pod koniec tygodnia warto skupić się na miłości, ponieważ w sypialni może wyjątkowo dobrze się układać.

Koziorożec będzie czuł, że opozycje przynoszą mu same kłopoty. Rozluźnienie przyjdzie w połowie tygodnia, wtedy też okaże się, czego mu tak naprawdę brakuje do szczęścia. W niedzielę warto wykorzystać zdobyte wcześniej informacje do poprawienia swojej sytuacji. 

Wodnik musi skupić się na swoim zdrowiu i wykorzystać całą energię do tego, żeby podtrzymywać dobre samopoczucie. Koniec tygodnia może być wyjątkowo przygnębiający, dlatego warto zaplanować z wyprzedzeniem, jak spędzimy weekend.

Ryby będą musiały liczyć na siebie. Powinny iść za głosem swojego serca. Połowa tygodnia to czas większej pewności siebie, dlatego warto zrobić coś z myślą o swoim samopoczuciu. Weekend nie zapowiada się kolorowo, raczej konfliktowo, ale pamiętaj, żeby nie wyładowywać złości na swoich najbliższych. 

Zobacz też:  Na niebie są już widoczne alfa Kaprikornidy. Zobacz, co to znaczy dla twojego znaku zodiaku

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama