Reklama
Reklama

Opozycja Saturna do Słońca przyniesie duże zmiany. Sprawdź, czego możesz się spodziewać

Opozycja Saturna do Słońca przyniesie duże zmiany. Sprawdź, czego możesz się spodziewać fot. Getty Images

Ten wyjątkowy układ planet działa silniej niż retrogradacja Merkurego. Przygotuj się, a nie będzie to bardzo trudny czas. Zobacz, co ten czas przyniesie dla wszystkich znaków zodiaku.

Opozycja Słońca z Saturnem będzie miała miejsce 9 lipca, ale jej wpływ będziesz odczuwać już tydzień wcześniej. Tym samym, pierwszy tydzień lipca wymaga od nas pilnowania spraw finansowych, zawodowych oraz urzędowych.

Opozycje są ważnymi wydarzeniami w astrologii. Retrogradacje są modne, ale tak naprawdę to właśnie ułożenie planet po przeciwnych stronach burzy dotychczasowy porządek (jeżeli nawet bardziej kojarzył się nam z bałaganem). Opozycja Saturna to też moment, kiedy jest on najbliżej Słońca i świeci najjaśniej. To naprawdę poważna sprawa! 

Jak to w życiu, wszystkie przeciwieństwa oznaczają konflikty i wzmożoną energię. Saturn w astrologii odpowiada za porządek, ład, prawo, karmę i czas, może to być naprawdę trudny czas. Nie zdziw się, jeżeli będziesz teraz spóźniać się na ważne spotkania lub zgubisz dokumenty, które powinnaś złożyć w urzędzie.  

Nawet najbardziej opanowane osoby będą teraz bardziej rozdrażnione niż zwykle.

Rada? Trzeba zwolnić. Znasz to powiedzenie, że jak się człowiek cieszy... I tak dalej. Nie prowokuj konfliktów, ponieważ jest duże prawdopodobieństwo, że i tak przyjdą same. Po co dodatkowo się stresować?

Przeszkody i wyzwania często pojawiają się w przypadkowych momentach, bez żadnego ostrzeżenia. Zamiast reagować bardzo raptownie, powinniśmy do wszystkiego podchodzić ze spokojem. Nie unikniesz trudnych chwil, dlatego podejdź do nich metodycznie - lepiej się przygotować, niż udawać zaskoczoną i się denerwować. 

W galerii znajdziesz horoskop na czas opozycji Saturna dla wszystkich znaków zodiaku

l
Reklama

Polecane wideo

Polecamy również

Skomentuj
Reklama
Reklama
Reklama

Najpopularniejsze

Reklama